جنجال بزرگ به بهانه لیست مازاد پرسپولیس

به رغم تکذیب باشگاه پرسپولیس بازیکنان زیادی به عنوان گزینه‌های احتمالی ترک پرسپولیس معرفی شده‌اند....

باشگاه پرسپولیس روز پرخبری را پشت سرگذاشت.

به گزارش خبرنگار مدال، یک مقام مسوول عصر امروز در گفت‌و‌گو با مدال به نقل از کالدرون مدعی شد لیست مازاد این تیم در ترکیه مشخص خواهد شد و این سرمربی آرژانتینی هیچ حرفی در باره لیست مازاد نزده و حتی گفته درباره جوان‌های تیم هم در ترکیه تصمیم می‌گیرم و ضرورت ندارد تیمی که قهرمان شده را خیلی تغییر دهم اما در ترکیه با تمرین و بازی و شناخت کامل‌تر می‌گویم چه نفراتی مدنظر نیستند. 

برخی رسانه‌ها اما تاکید دارند چهار بازیکن مازاد شده‌اند.

ایرج عرب هم  امروز تاکید کرد کالدرون بعد از شناخت بیشتر از تیم و نفرات تصمیم می‌گیرد و هنوز بازیکنی به عنوان مازاد مدنظرش نیست.

از آنجا که لیست بزرگسالان پر است و باشگاه مذاکراتی از مدت‌ها قبل با کنعانی‌زادگان داشته و اخیرا پیگیر جذب امیری شده و احتمال جذب مهاجم خارجی وجود دارد نام بیش از شش بازیکن در گمانه زنی‌ها به عنوان گزینه مازاد مدنظر کالدرون اعلام شده است. رسن و نادری در لیست زیر 25 سال هستند و بازگشت آنها ربطی به مازاد شدن دیگر نفرات ندارد.

پرسپولیس حداقل دو و حداکثر چهار مازاد خواهد داشت و در این شرایط گمانه‌زنی‌ها و شایعات به اوج رسیده است و حتی برخی مدعی شده‌اند ستاره‌های باتجربه پرسپولیس در لیست مازاد هستند.

اخبار مرتبط:
همام و رسن می‌خواهند بمانند، استقلال و پرسپولیس چطور؟
سفر خارجی پرسپولیس قطعی شد+ زمان سفر و محل اردو

تگ ها


پرسپولیس حسین قدوسی لیست مازاد پرسپولیس گابریل کالدرون ایرج عرب لیست مازاد کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال