جنجال بزرگ در دوئل حذفی فوتبال ایران

در واکنش به سوت‌های داور بازی دوئل خیبر خرم آباد و نفت آبادان، سرمربی باتجربه نفتی‌ها برای دقایقی تیمش را از زمین مسابقه خارج کرد....

به گزارش "ورزش سه" شب گذشته تیم فوتبال خیبر خرم آباد از دل یک بازی پرماجرا و جنجالی توانست خود را به جمع هشتم تیم برتر جام حذفی فوتبال ایران برسد، آن‌ها در تقابل با یک حریف لیگ برتری توانستند این عنوان را برای خود به دست آورند؛ البته که ده نفره شدن زودهنگام نفتی‌ها هم در ثبت نتیجه نهایی بی‌تاثیر بود، چرا که امید خالدی مدافع چپ تیم فوتبال صنعت نفت در دقیقه ۳۸ بازی با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

اخراجی که به شدت مورد اعتراض سیروس پورموسوی سرمربی صنعت نفت آبادان قرار گرفت اما وحید صالحی توجهی به آن نداشت و بازیکن نفت را به بیرون زمین راهنمایی می‌کرد؛ با شروع نیمه دوم خیبری‌ها خیلی توسط بهرام احمدی توانستند به گل برتری برسند و در ادامه از برتری در تعداد نفرات بهتر استفاده کردند و مالکیت بازی را در اختیار گرفتند.

در دقیقه ۷۰ اعلام یک ضربه پنالتی به سود خیبر خرم آباد شاگردان ویسی را در آستانه تثبیت نتیجه پیروزی قرار دارد؛ اما این اعلام پنالتی یک جنجال بزرگ را آفرید. چرا که تمامی نیمکت‌نشینان نفت به نشان اعتراض از جای خود برخواستند و حتی علی فیروزی سرپرست این تیم وارد میدان هم شد تا علیه تصمیم داور موضع بگیرد.

سوت جنجالی وحید صالحی باعث شد تا سیروس پورموسوی تصمیم به خروج تیم خود از زمین مسابقه بگیرد و این تصمیم سرمربی باتجربه نفتی‌ها باعث توقف چند دقیقه‌ای بازی شد تا این‌چنین پورموسوی به تصمیم داور اعتراض کند، با این‌حال پس از دقایقی مجددا بازی از سر گرفته شد و آرش افشین مهاجم خیبر نتوانست اختلاف را از روی ضربه پنالتی به دو گل برساند و در نهایت بازی با همان برتری یک گله به سود خیبر خرم آباد خاتمه یافت.

تگ ها


صنعت نفت آبادان دسته یک سید سیروس پورموسوی خیبر خرم آباد