جنجال بزرگ در راه است؛برانکو یکشنبه می آید،پرسپولیس دوشنبه بازی دارد!

تصمیم سازمان لیگ مبنی بر برگزاری دیدار معوقه پرسپولیس و پیکان در تاریخ 28 آبان ماه می تواند جنجال بزرگی را به همراه داشته باشد ......

تصمیم سازمان لیگ مبنی بر برگزاری دیدار معوقه پرسپولیس و پیکان در تاریخ 28 آبان ماه می تواند جنجال بزرگی را به همراه داشته باشد.
به گزارش خبرنگار مدال، سازمان لیگ در حالی اعلام کرده که این بازی دوشنبه هفته آینده برگزار می شود که در حال حاضر برانکو سرمربی سرخپوشان و دستیاران وی در کرواسی بسر می برد و تمرینات این تیم نیز تعطیل و بازیکنان در تعطیلات بسر می برند.
قرار است شروغ تمرینات (جمعه)در غیاب برانکو زیر نظر کریم باقری باشد.
سرمربی کروات پرسپولیس بر اساس برنامه خود روز یکشنبه یعنی یک روز قبل از این بازی به ایران می آید.
این احتمال نیز وجود دارد که یکی دو بازیکن خارجی پرسپولیس مرخصی گرفته باشند.
روز گذشته برانکو اعلام کرد که هرگز حاضر نیست بدون ملی پوشان خود به میدان برود و دو بازیکن این تیم اکنون در اردوی تیم ملی هستند.البته طبق اساسنامه سازمان لیگ دیدار های تیم هایی لغو می شود که بیش از سه ملی پوش داشته باشند.
پرسپولیس چند بازیکن خود را نیز در اردوی تیم امید دارد اما سازمان لیگ اعلام کرده که نفرات تیم امید را به این باشگاه خواهد داد .
این موضوع از سوی پرسپولیسی ها نیز مطرح است که در هفته نهم که می بایست با پیکان بازی می کردیم سایر تیم ها از ملی پوشان خود استفاده کرده بودند و ما نباید بدون نفرات ملی پوش خود دیدار معوقه مان را برگزار کنیم.
سازمان لیگ این استدلال را دارد که دلیل لغو بازی سرخپوشان مصاف حساس آنها در لیگ قهرمانان آسیا بوده و فتاحی مدعی شده که از آنها نامه رسمی دارد.
جدا ازاین موضوع جنجال بعدی به دو دیدار دیگرعقب افتاده پرسپولیس برمی گردد.
سپاهانی ها به عنوان مدعی قهرمانی اعلام کرده اند که اگر آن بازی در نیم فصل دوم برگزار شود پرسپولیسی ها نباید از نفرات جدید خود استفاده کنند و حالا باید دید سازمان لیگ درباره آن دو بازی چه تصمیمی می گیرد؟

آیا پرسپولیس دوشنبه برابر پیکان حاضر می شود؟

تگ ها


فوتبال