جنجال بزرگ مدافع یونایتد در آرژانتین(عکس)

مارکوس روخو، مدافع آرژانتینی منچستریونایتد که هم اکنون به صورت قرضی در استودیانتس توپ می‌زند دست به یک حرکت عجیب زده است....

به گزارش "ورزش سه"، برادر مدافع آرژانتینی منچستر یونایتد یعنی مارکوس روخو که هم اکنون به صورت قرضی در استادودیانتس آرژانتین توپ می زند، ویدئویی را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد که البته سریعاً آن را حذف کرد. با این وجود رسانه‌های آرژانتینی پیش از حذف ویدیو کاملاً از محتوای آن باخبر شده بودند.

تصاویر منتشر شده از مارکوس روخو نشان می دهد که این بازیکن قوانین مربوط به قرنطینه در کشور آرژانتین راه زیر پا گذاشته و کنار دوستانش دست به تجمع زده است. این در حالی است که اخیراً رئیس جمهور آرژانتین قوانین مربوط به قرنطینه را تا تاریخ ۱۰ می تمدید کرده بود.

کسی که باعث ایجاد این دردسر برای روخو شده، برادر این بازیکن آرژانتینی بوده است زیرا همانطور که گفته شد او ویدئوی مربوط به حضورشان در یکی از پارک های آرژانتین را منتشر کرده است. برای پی بردن به جزئیات می‌توان گفت که روخو پیراهن شماره ۱۰ خوان رومن ریکلمه، ستاره افسانه ی آرژانتین را بر تن داشته است.


نکته عجیب درباره ویدیوی منتشر شده اینکه مشخص شده مدافع آرژانتینی در آن مشغول به سیگار کشیدن نیز بوده است.

اگرچه روخو طی هفته‌های اخیر کمک‌های خود را برای مبارزه با ویروس کرونا به شکل تحسین‌برانگیزی انجام داده بود اما قطعاً چنین اقدامی می‌تواند برای او دردسرساز شود.

تگ ها


مارکوس روخو منچستر یونایتد