جنجال تمام‌نشدنی پرز؛ فحاشی به اسطوره رئالی‌ها

در ادامه پخش فایل های صوتی فلورنتینو پرز، رییس رئال مادرید، او میشل، یکی از اسطوره‌های باشگاه، را به دلیل نقشش در رفتن خوان ماتا "کلاهبردار" می خواند....

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه سریال پخش شدن فایل های صوتی فلورنتینو پرز که در آن در طی سال های مختلف به بازیکنان و مربیان و دست اندرکاران مختلف باشگاه رئال مادرید و  حتی اصحاب رسانه توهین می کند، این بار نوبت به میشل رسیده است؛ اسطوره ای که ۱۴ سال در رئال مادرید توپ زده است.

میشل همچنین یک سال هدایت تیم دوم رئال مادرید را نیز در ۰۷-۲۰۰۶ بر عهده داشت و متهم شده بود که باعث جدایی خوان ماتا شده است. میشل در حال حاضر هدایت تیم ختافه را بر عهده گرفته است.

پرز در این فایل صوتی می گوید: "من فکر می کنم که میشل کسی است که ماتا را مجبور به رفتن کرد. او کسی است که ماتا را از کاستیای رئال مادرید بیرون کرد که پسرش را در تیم بگذارد.

او یک کلاهبردار است."

فایل صوتی دیگری نیز از سه سال قبل از این یکی وجود دارد که پرز در آن هم بار دیگر به میشل تاخته و ادعا می کند: "او مربی بسیار بدی است، کسی که هیچ کاری نکرده است. او مربی نیست."

خوان ماتا پس از ترک رئال مادرید به والنسیا پیوست و جایگاه خود را در تیم ملی اسپانیا تثبیت کرد و در سال ۲۰۱۰ در تیم قهرمان جام جهانی لاروخا حضور داشت.

او در سال ۲۰۱۱ به چلسی پیوست و یک سال بعد به این تیم کمک کرد تا نخستین قهرمانی چمپیونزلیگ خود را به دست بیاورد و همچنین با اسپانیا قهرمان یورو ۲۰۱۲ شد.

او در ادامه در ۲۰۱۳ نیز با چلسی قهرمان لیگ اروپا شد و در ۲۰۱۴ با قراردادی رکوردشکن به منچستریونایتد پیوست.

هفت سالی که ماتا در اولدترافورد گذراند باری او قهرمانی در FA Cup، کارابائو کاپ و لیگ اروپا را به ارمغان آورد.

توهین های پرز تنها به میشل خلاصه نشده است و او درباره کریستیانو رونالدو، ژوزه مورینیو، ایکر کاسیاس، رائول گونزالس و چند تن دیگر نیز حرف های توهین آمیزی را بر زبان آورده است.

در بیانیه فلورنتینو پرز و در واکنش به این قضیه آمده است: "حرف هایی که مخفیانه توسط دکتر خوزه آنتونیو آبیان ضبط شده و سال هاست او در سو استفاده از آنها ناموفق بوده، به شکل عجیبی در روزنامه ال کونفیدنسیال و پس از گذشت سال ها منتشر می شود.

انتشار این فایل آن هم پس از این سال ها به خاطر مشارکت من در شکل گیری سوپرلیگ اروپاست. این قضیه را در اختیار وکلایم گذاشته ام و در حال بررسی اقدامات احتمالی هستیم."

تگ ها


فلورنتینو پرز رئال مادرید