جنجال جدید در باشگاه استقلال؛ استراماچونی را قبول ندارند!

پیگیری‌های خبرنگار ما درباره استعفای علی خطیر از باشگاه استقلال، ابعاد تازه‌ای از مشکلات زیر پوستی این باشگاه را نمایان ساخت....

جنجال جدید در باشگاه استقلال؛ استراماچونی را قبول ندارند!

استعفای معاون باشگاه استقلال اختلافات زیر پوستی در این مجموعه را نمایان ساخت.

به گزارش خبرنگار مدال، گرچه علی خطیر معاون باشگاه استقلال امروز دقایقی بعد از استعفا از سمت خود، دلیل این تصمیم را مشکلات خانوادگی عنوان کرد اما این ادعا درست نیست و این استعفا ریشه در برخی اختلافات وی و امیرحسین فتحی دارد؛ اختلافاتی که امروز بعد از عقد قرارداد با عارف غلامی سر باز کرد و به استعفای خطیر منتهی شد.

اینکه گفته می شود خطیر با این قرارداد مخالف بوده یک بحث است و مهمتر از آن این است که مخالفت با جذب این بازیکن در حالی صورت گرفته که آندره‌آ استراماچونی سرمربی تیم و نفر اول مباحث فنی در این باشگاه رای به جذب بازیکن مورد نظر داده است لذا مخالفت با این اقدام در واقع مخالفت با تصمیم سرمربی تیم تلقی می شود.

مشخص نیست در باشگاه استقلال چه می گذرد و دایره وظایف معاون جنجالی باشگاه چگونه ترسیم شده است که گاهی تصور می کند همه کاره استقلال است و با کوچکترین دلخوری، برای مجموعه حاشیه می سازد و از آن عجیب تر اینکه اراده ای هم برای پایان دادن به این اتفاقات وجود ندارد.

اخبار مرتبط:

استعفای معاون جنجالی استقلال/ خطیر رفتنی شد

خطیر دلیل استعفایش از استقلال را اعلام کرد

باشگاه استقلال از خرید جدید خود رسما رونمایی کرد

تگ ها


اخبار استقلال استعفای خطیر آندره آ استراماچونی عارف غلامی استقلال امیرحسین فتحی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال