جنجال خلیل‌زاده و بازیکن استقلال خوزستان؛ چه کسی فحاشی کرد؟

یکی از حاشیه ها و جنجال های بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان درگیری های داخل زمین شجاع خلیل زاده و نامداری بازیکن استقلال خوزستان است که به بیرون از زمین هم کشیده شده است....

یکی از حاشیه ها و جنجال های بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان درگیری های داخل زمین شجاع خلیل زاده و نامداری بازیکن استقلال خوزستان است که به بیرون از زمین هم کشیده شده است.

به گزارش خبرنگار مدال، شجاع خلیل زاده به واسطه اینکه مهاجم حریف بعد از خطا روی او صاحب موقعیت مسلم گلزنی شد بشدت عصبانی شده و به داور و حتی بازیکن استقلال خوزستان معترض شد و کارت زرد هم گرفت.
شجاع خلیل‌زاده در این باره می گوید : این چیزهایی که مطرح می شود اصلا صحت ندارد چون من اصلاً صحبتی با نامداری نکردم و اگر هم بد دهنی کرده باشد، قطعاً جواب آن را خواهد شنید و حالا هم اگر می‌خواهد چیزی نشنود سعی کند بددهنی نکند.
از آن سو  نامداری، بازیکن استقلال خوزستان هم می‌گوید: همه می‌دانند که شجاع خلیل‌زاده آدم بددهنی است و باید جلوی او گرفته شود.
 کمال کامیابی نیا هم وارد ماجرا شده و عنوان می کند که بازیکن شماره 99 استقلال خوزستان بی ادب و توهین های زیادی کرده است. کامیابی نیا در اظهار نظری جنجالی می گوید :این بازیکن باید احترام شجاع که بزرگتر است را حفظ کند اما او در زمین هر آنچه که نشان دهنده شخصیت خودش است را گفت و بددهنی می کرد.
به نظر می رسد که این جنجال همچنان ادامه داشته باشد

علیرضا بیرانوند اما نظر دیگری داشته و می گوید : در جریان بازی شجاع خلیل‌زاده واقعا عصبانی بود که به او گفتم درگیر نشود. بیرانوند در عین حال تاکید کرد: به خاطر اتفاقات بازی با فولاد داور امروز آمده بود که کنترل بیشتری کند اما نتوانست و دو خطای مهم گرفته نشد و بازی از دستش در رفت.