جنجال در تلویزیون ایتالیا؛وندا:یکی از مدیران اینتر به ایکاردی گفت بمان

وندا نارا، مدیرنامه‌های مائورو ایکاردی در برنامه تلویزیونی تیکی‌ تاکا به بحث و گفت و گو با کارشناسان فوتبال ایتالیا پرداخت و از همسرش دفاع کرد....

به گزارش مدال، شب گذشته در جریان برنامه تیکی تاکا که یکی از برنامه‌های ورزشی شبکه مدیا ست ایتالیا است، تعدادی از کارشناسان و همسر مائورو ایکاردی که مدیربرنامه‌های او هم هست درباره وضعیت این بازیکن آرژانتین به صحبت پرداختند.
اوریما، گزارشگر این شبکه با انتقاد از ایکاردی گفت: مائورو تنها پیشنهاد ناپولی را رد نکرد بلکه پیشنهاد همه را رد کرد تا در اینتر بماند.
وندا ایکاردی در پاسخ به او گفت: دقیقا این‌گونه است. ما پیشنهاد هر تیم دیگری بجز اینتر را برای مائورو رد می‌کنیم. انتخاب مائورو ماندن در اینتر است. هیچکس ایکاردی را نمی‌خواهد؟ شاید یک نفر با مائورو صحبت کرده و به او گفته در اینتر بمان!  چه کسی گفته؟ شاید یک نفر که در رده های بالای باشگاه است!

 

 

وندا در ادامه افزود: یوونتوس هیچوقت با ایکاردی صحبت نکرده بود. با من صحبت کردند ولی من نمیتوانم تفنگ روی سر مائورو بگذارم و او را مجبور به قبول کردن پیشنهاد کنم وقتی تصمیم او ماندن در اینتر است. اینتر باشگاهی است که حقوق او را پرداخت می‌کند و آزاد است هر تصمیمی می‌خواهد بگیرد و بازیکن هم آزاد است تیمش را انتخاب کند.
در این لحظه آنتونیو کاسانو گفت:: ایکاردی یوونتوس را می‌خواهد، حقیقت این است. مادر من که روی ویلچر می‌نشیند هم این مسئله را می‌داند.
کریستین ویری که از مهاجمان با سابقه اینتر است در تایید صحبت‌های کاسانو افزود: من در باشگاهی که حتی یک نفر از طرفداران، مدیران و مربی‌ها به حضور من علاقه‌ای ندارند نمی‌مانم. فورا با رئیس باشگاه زنگ تماس می‌گیرم و اعلام می‌کنم خب... می‌توانم یک تیم دیگر پیدا کنم.
وندا ایکاردی که از صحبت‌های این دو نفر ناراحت شده بود گفت: نه درست نیست، با احترام صحبت کنید.

کاسانو در واکنش به وندا گفت: نه! این تویی که برای ۸ ماه مدام درمورد این موضوع صحبت می‌کنی. شوهرت برای خودت مهم است. اگر میخواهی درمورد مسائل دیگر صحبت کنی مشکلی ندارم.
کروچیانی(از حاضرین در برنامه) در این لحظه از مدیربرنامه‌های ایکاردی پرسید: ببخشید وندا، ولی گفتی مائورو با یکی از مدیرای باشگاه صحبت کرده که در جوزپه مه‌آتزا بماند. آن شخص جانگ است؟ 
وندا هم در پاسخ به او این مسئله را تکذیب کرد و گفت: نه من چنین چیزی نگفتم!

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات اروپا؛ یکشنبه ۳ شهریور

تگ ها


حاشیه وندا ایکاردی مائورو ایکاردی اینتر میلان سری آ فوتبال