جنجال در تمرین پرسپولیس؛ درگیری دو بازیکن جلوی چشم کالدرون

آخرین تمرین پرسپولیس پیش از سفر به اصفهان چندان بدون حاشیه نبود و دو بازیکن با هم درگیر شدند....

به گزارش مدال، پرسپولیس در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر در حالی باید در اصفهان به مصاف ذوب آهن برود که اوضاع این تیم خیلی خوب نیست و فشار انتقادات نتایج سرخپوشان روی دوش کادرفنی سنگینی می‌کند و در این شرایط سرخپوشان نیاز مبرم به 3 امتیاز این بازی دشوار و حساس خارج از خانه دارند.

در این شرایط شاید چیزی که پرسپولیس کمتر از همیشه به آن نیاز دارد حاشیه و درگیری است که البته برای سرخپوشان اتفاق افتاده است.

آخرین تمرین پرسپولیس پیش از سفر به اصفهان چندان بدون حاشیه نبود و کالدرون مجبور شد در نهایت روی نام دو بازیکن تیمش خط قرمز بکشد.

طبق شنیده‌ها پیش از پایان تمرین بین سیامک نعمتی و امید عالیشاه درگیری شکل می‌گیرد که حتی وساطت کالدرون نیز نمی‌تواند آن را ختم به خیر کند و در نهایت او در پایان تمرین لیست سرخپوشان برای حضور در اصفهان را در شرایطی اعلام می‌کند که این دو در آن حضور ندارند.

حال باید دید تصمیم کالدرون و کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در خصوص این دو بازیکن چیست و قرار است پس از بازگشت از اصفهان در خصوص این دو نفر تصمیم گیری شود.

بیشتر بخوانید:

روزهای سنگین و فشرده کالدرون در پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس سیامک نعمتی امید عالیشاه درگیری در تمرین پرسپولیس گابریل کالدرون پرسپولیس ذوب آهن ذوب آهن-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال