جنجال در مجمع عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ خبرنگاران را راه ندادند!

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون فدراسیون وزنه برداری در حالی برگزار شد که خبرنگاران راهی به جلسه نیافتند....

به گزارش مدال، مجمع عمومی عادی سالیانه فدراسیون وزنه برداری از ساعت 14 امروز پس از پخش آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در سالن کنفرانس کمیته المپیک برگزار شد. این جلسه به ریاست ژاله فرامرزیان معاون اداری و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور علی مرادی رئیس فدراسیون و سایر اعضاء مجمع برگزار شد و کهندانی به عنوان نماینده کمیته و محمدشروین اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون ها نیز در این نشست حضور داشتند.

برخلاف روال همه مجامع سالانه فدراسیون های ورزشی، برای برگزاری این مجمع هیچگونه اطلاع رسانی صورت نگرفته بود که در جای خود عجیب به نظر می رسید. نکته عجیب تر اینکه وقتی خبرنگاران برای پوشش این مجمع در کمیته ملی المپیک حضور یافتند در کمال تعجب از حضور آنها به بهانه کمبود جا جلوگیری شد و آنها را به مجمع فدراسیون راه ندادند تا خبرنگاران دست خالی مجمع را ترک کنند. اتفاقی که برای نخستین بار در مجامع سالانه فدراسوین های ورزشی رخ می دهد و نمونه مشابهی ندارد.
نکته جالب اینکه در حالی کمبود جا بهانه ای برای راه ندادن خبرنگاران عنوان شد که همین هفته پیش مجمع فدراسیون شمشیربازی در همین سالن و با حضور گسترده و فعال خبرنگاران برگزار شد و هیچ مشکلی هم پیش نیامد. 
خبرنگاران هم پس از این برخورد مسئولان فدراسیون، محل را ترک کردند.

تگ ها


وزنه‌برداری