جنجال در پرواز بارسایی‌ها به آمریکا

بارسا در شرایطی به پورتلند آمریکا سفر کرد که مسئولان باشگاه برای این تیم پرواز مجهز ترتیب داده بودند ولی اتفاقی عجیب در رزرو جایگاه بازیکنان تیمهای مردان و زنان رخ داده بود ......

بارسا در شرایطی به پورتلند آمریکا سفر کرد که مسئولان باشگاه برای این تیم پرواز مجهز ترتیب داده بودند ولی اتفاقی عجیب در رزرو جایگاه بازیکنان تیم‌های مردان و زنان رخ داده بود.
 تیم فوتبال بارسلونا برای برپایی اردوی پیش‌فصل خود راهی آمریکا شد. همزمان با تیم فوتبال مردان، تیم زنان بارسلونا نیز به همین منظور راهی آمریکا شد تا اردوی آماده‌سازی خود را برگزار کند. پس از انتشار عکس‌های بازیکنان دو تیم در فضای مجازی، اما نکته‌ای به چشم خورد که موجب واکنش هواداران شد. 
آقایان با فرست‌کلاس
تیم فوتبال مردان بارسلونا در شرایطی به پورتلند آمریکا سفر کرد که مسئولان باشگاه برای این تیم پرواز مجهز ترتیب داده بودند. هواپیمای فرست‌کلاس آماده انتقال بازیکنان بارسا از بارسلون به پورتلند بود و بازیکنان بارسا را جابه‌جا کرد. بعد از انتشار عکس‌های بازیکنان بارسلونا در فضای مجازی بود که مشخص شد هواپیمای فول امکانات برای اعضای این تیم در نظر گرفته شده است. ۱۳ بازیکن از تیم جوانان هم بارسایی‌ها را همراهی می‌کردند تا بتوانند در تمرینات تیم بزرگسالان محک بخورند. 
خانم‌ها با اکونومی
تا اینجای قضیه هیچ اتفاقی نیفتاده و مشکلی پیش نیامده است، اما به محض اینکه عکس‌ها و استوری‌های بازیکنان تیم زنان بارسلونا در هواپیما منتشر شد جنجال در فضای مجازی به راه افتاد. عکس‌های منتشر شده نشان می‌داد هواپیمایی که مسئولان باشگاه بارسلونا برای اعضای تیم زنان در نظر گرفته بودند اکونومی بوده و با حداقل قیمت رزرو شده است. عکسی که ساندرا پانوس بازیکن تیم زنان بارسلونا در صفحه اش به اشتراک گذاشته بود به خوبی نشان می‌داد این تیم پس از تحمل چندین ساعت شرایط سخت از اسپانیا به آمریکا رسیده است. سؤالی که پیش می‌آید این است که چه تفاوتی بین بازیکنان تیم مردان و زنان بارسلونا وجود دارد؟ و اینکه چرا مردان باید با بهترین، امن‌ترین و راحت‌ترین هواپیما به آمریکا سفر کنند و در طرف مقابل تیم زنان باید سخت‌ترین شرایط را برای ورود به آمریکا متحمل شوند. لازم به ذکر است هر دو تیم در حال حاضر در حال برگزاری اردوی خود در آمریکا هستند.

تگ ها


بارسلونا لالیگا فوتبال