جنجال دوباره بين پله و مارادونا!

ادسون آرانتس دو ناسيمنتو، ملقب به پله به كري خواندن با مارادونا عادت دارد ......

ادسون آرانتس دو ناسيمنتو، ملقب به پله به كري خواندن با مارادونا عادت دارد. هر از گاهی، يكي از اين دو ستاره، صحبتي جنجالي بر زبان مي‌آورد و كمي بعد، ديگري پاسخش را مي‌دهد. اين بار نوبت به پله رسيد تا در صحبت‌هايي مارادونا را قلقلك دهد! او گفته كه وقتي او در گفت‌وگويي اعلام كرده بود، مسي بهترين بازيكن دنياست، مارادونا حسودي‌‌اش شده.
پله در گفت‌وگو با شبكه تلويزيوني گلوبو گفت: «برخي مصاحبه‌ها بود كه در آنها به نظر مي‌رسيد مارادونا حسابي ناراحت شده چراكه من گفته بودم كه مسي بهترين بازيكن اين روزهاي دنياي فوتبال است. مارادونا حسودي‌‌اش شده. نه؟»
اسطوره فوتبال برزيل ادامه داد: «مارادونا به من گفت: تو مرا دوست نداري؟ از من خوشت نمي‌آيد؟ و من به او گفتم: مارادونا، از من يك سؤال پرسيدند و گفتند كه چه كسي بهترين بازيكن حال حاضر فوتبال است. اگر تو و مسي هم‌دوره بوديد، من اسم تو را مي‌گفتم.» اسطوره 77 ساله برزيلي اين صحبت‌ها را با لحن طنزآلود مخصوص خودش مطرح كرد.
گفت‌وگوي پله و مارادونا در اواخر سال گذشته ميلادي در انگليس صورت پذيرفت. در ديداري كه عكس‌هاي آن براي هميشه در تاريخ دنياي فوتبال ثبت خواهد شد. در يكي از اين عكس‌ها، مارادونا در حال بوسيدن سر پله است كه روي ويلچر قرار گرفته.
پله در گفت‌وگويي كه در برنامه اسپورته اسپكتاكولار پخش شد، گفته بود كه مسي را به كريس رونالدو ترجيح مي‌دهد و حالا در دفاع از آن صحبت‌هايش گفت: «من هنوز هم مسي را ترجيح مي‌دهم. چون بدون هيچ ترديدي گلزني مهم است و شكي در اين نيست ولي اگر كسي نباشد كه توپ را آماده كند، به گل نمي‌رسي. به همين خاطر من مسي را براي تيم خودم ترجيح مي‌دهم.»
پله در عين حال اعلام كرد كه نگران تيم ملي برزيل نيست و گفت: «در حال حاضر در كمال آرامشم و اطمينان بيشتري دارم. تيته به تيم اعتماد به نفس خوبي داده. البته برزيل هنوز تيم مطمئني نيست ولي اعتماد چيزي است كه به پايه و اساس نياز دارد و اين براي حضور در هر جام جهاني‌اي مهم است. اينكه بخواهیم بگویيم كه كدام تيم مي‌برد و كدام تيم مي‌بازد، سخت است چون در هر جام جهاني‌ سورپرايزهاي زيادي رخ مي‌دهد.»
او در ادامه به شوخي گفت: «نمي‌دانم تيته مرا دعوت خواهد كرد يا نه ولي براي جام جهاني‌ بعدي آماده خواهم بود.»
گفت‌وگو با پله همين هفته در ريودوژانيرو ضبط شد و پله در مراسم افتتاحيه تورنمنتي در اين شهر شركت كرد. بعد از حضور در اين مراسم پله حسابي خسته شده بود و به همين خاطر سفر برنامه‌ريزي شده‌‌اش به لندن را لغو كرد. البته مشاور پله خبر غش كردن و بستري شدنش را تكذيب كرد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال