جنجال‌های تمام‌نشدنی ستاره‌های فوتبال انگلیس (عکس)

تصاویر منتشر شده از جک گریلیش، مهاجم منچسترسیتی، نشان می‌دهد که او چند شب پیش شرایط بدی را تجربه کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گریلیش تابستان گذشته با قراردادی به ارزش ۱۰۰ میلیون پوند به سیتی پیوست اما هنوز نتوانسته درخشش خاصی در ترکیب این تیم داشته باشد.

حالا ویدیویی در شبکه اجتماعی تیک تاک منتشر شده که نشان می‌دهد این بازیکن در کنار کایل واکر و ریاض محرز به تفریح رفته اما شرایط چندان خوبی نداشته است. یکی دیگر از نزدیکان او دستش را گرفته و در راه رفتن به این بازیکن کمک می‌کند.

این ویدیو از سوی یکی از کاربران این شبکه منتشر شده و زیر ان نوشته شده:« به نظر می‌رسد جکی شرایط خوبی برای این که اجازه ورود را دریافت کند ندارد.»

صدای کسی که این ویدیو را ضبط کرده نیز در طول فیلم شنیده می‌شود که می‌گوید:« جک نابود شده، به او اجازه ورود داده نشد، نگاهش کنید، جک نابود شده است.»

در این تصاویر گریلیش هودی سفیدی به تن دارد و چند نفر در اطرافش حضور دارند. به نظر می‌رسد که او چند کلمه‌ای رد و بدل کرده و سپس وقتی اجازه ورود به کافه را پیدا نکرده، این محل را ترک می‌کند.

باشگاه سیتی اعلام کرده که این ویدیو در ساعت هفت عصر روز یکشنبه گرفته شده و هیچ یک از بازیکنان قانونی را زیر پا نگذاشته‌اند چون روز دوشنبه تعطیل بودند.

با این حال احتمال دارد که پپ گواردیولا به شدت از این حرکات گریلیش عصبانی شود، در حالی که تنها دو ماه از غیبت او به همراه فیل فودن در جلسه ریکاوری به این دلیل که در شرایط خوبی قرار نداشتند می‌گذرد. آنها پس از برای یک بازی از سوی این مربی نیمکت نشین شدند تا تنبیه شده باشند.

تگ ها


تیم ملی انگلیس فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال