جنجال VAR در بازی رئال؛ گل اول صحیح بود

در جریان پیروزی پیروزی ۳-۱ رئال مقابل آیبار، بازیکنان این تیم روی گل اول رئال معتقد به آفساید بودند ولی بررسی تصاویر VAR نشان می‌دهد که تصمیم داور در پذیرفتن گل درست بوده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید دیشب در اولین بازی خود در بازگشت مجدد لالیگا در خانه خود ورزشگاه دی‌استفانو به مصاف آیبار رفت و در نهایت با نتیجه ۳-۱ به پیروزی رسید. اما گل اول این بازی که خیلی زود و در دقیقه ۴ توسط تونی کروس به ثمر رسید جنجالی شد و با اعتراض شدید بازیکنان آیبار روبرو بود.

بازیکنان آیبار معتقد بودند روی گل تونی کروس، کریم بنزما مهاجم رئال که در حاشیه زمین قرار داشته در موقعیت آفساید قرار داشته است. داور متعاقب اعتراض بازیکنان آیبار صحنه را با استفاده از VAR بررسی کرده و حکم به صحیح بودن گل داد. اما دیشب حتی عده‌ای از کارشناسان هم معتقد بودند که حق با آیبار بوده و گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده.

بعد از بازی اما تصاویری دقیق از طرف تیم داوری ویدیویی منتشر شد که ثابت می‌کرد تصمیم داور درست بوده چرا که بنزما با روبر کورئا مدافع آیبار دقیقا روی یک خط ایستاده بوده و در موقعیت آفساید قرار ندارد.

بعد از انتشار این تصویر، کارشناس داوری مارکا در مصاحبه با رادیو مارکا گفت:" پای بازیکن آیبار درست در خط امتداد پای بنزما قرار گرفته و باعث می‌شود او در موقعیت آفساید قرار نداشته باشد".

بیشتر بخوانید:

کاش ۲۰ درصد خامس در رئال مادرید شانس داشتم!

سانچو و امباپه در رئال؟ ۸۰ درصد شایعات دروغ است

 

 

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال