جنوا 1 - 2 ناپولی؛ کارلتو از تعقیب یووه دست بر نمی دارد

ناپولی توانست در دیداری خارج از خانه 3 امتیاز حساس را به نام خود ثبت نماید ......

ناپولی توانست در دیداری خارج از خانه 3 امتیاز حساس را به نام خود ثبت نماید.

به گزارش مدال، دو تیم فوتبال جنوا و ناپولی در استادیوم لوئیجی فراریس شهر جنوا به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار که در شرایط جوی بسیار عجیبی برگزار گردید آن چنان از نظر فنی از کیفیت بالایی برخوردار نبود و با توجه به آب گرفتگی زمین انجام حرکات تاکتیکی و تکنیکی برای بازیکنان دو تیم بسیار دشوار بود.

 

اما بازیکنان جنوا در همان نیمه اول توانستند توسط بازیکن ساحل عاجی خود، کریستیان کوامه در دقیقه 20 به گل اول خود دست یابند و نیمه اول را به همین نتیجه به رختکن بروند. اما با آغاز نیمه دوم این شاگردان آنچلوتی بودند که توانستند بر توپ و میدان تسلط پیدا کنند و به گل برسند.

 

ابتدا در دقیقه 62 این فابیان رویز بود که توانست بر روی پاس دریس مرتنز گل اول ناپلی ها را به ثمر برساند و سپس در دقایق واپسین این دیدار گل به خودی داویده بیراسچی مدافع ایتالیایی جنوا در دقیقه 86 موجب گردید تا ناپولی 3 امتیاز این دیدار را به دست آورد.

 

با کسب این نتیجه آبی های شهر ناپل با یک بازی بیشتر نسبت به یوونتوس و اینترمیلان با کسب 28 امتیاز با 3 امتیاز کمتر از بانوی پیر و 3 امنیاز بیشتر از اینترمیلان در رده دوم جدول قرار گرفت تا همچنان امیدوار به لغزش یووه در هفته های آتی باشد.

تگ ها


سری آ فوتبال