جنگ آقای گلی در آردیویسه اوج گرفت

علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی آلکمار در حال حاضر با 18 گل زده در صدر جدول برترین گلزنان قرار دارد و در تعقیب این بازیکن لوزانو ستاره مکزیکی و پدیده این فصل آیندهوون ایستاده است تا رقابت این دو در بازی هفته آخر سرنوشت آقای گلی فصل را مشخص کند ......

 علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی آلکمار در حال حاضر با 18 گل زده در صدر جدول برترین گلزنان قرار دارد و در تعقیب این بازیکن لوزانو ستاره مکزیکی و پدیده این فصل آیندهوون ایستاده است تا رقابت این دو در بازی هفته آخر سرنوشت آقای گلی فصل را مشخص کند.
در شرایطی که بازی خانگی با PEC زوله برای ستاره ایرانی آلکمار فرصتی طلایی برای تثبیت جایگاهش در صدر جدول آقای گل ها محسوب می شود اما از اردوی آیندهوون خبر می رسد قهرمان این فصل هلند بعد از تصاحب جام قهرمانی حالا در صدد کمک کردن به ستاره مکزیکی خود است تا عنوان آقای گلی را نیز به ویترین افتخاراتش اضافه کند.
فیلیپ کوکو سرمربی مشهور آیندهوون در تشریح وضعیت لوزانو به سایت تلگراف گفت:« هفته قبل لوزانو از ناحیه شانه و کمر آسیب دید و من بالاجبار او را بیرون کشیدم و در روزهای گذشته نیز شرایط این بازیکن با حساسیت خاصی مد نظر قرار گرفت. می دانم هدف او رفتن به جام جهانی با عنوان آقای گل هلند است از همین رو همه تیم تصمیم دارند در بازی امروز به او کمک کنند تا این عنوان را کسب کند اما همه چیز در نهایت به خود او در زمین بستگی دارد که گل بزند».
با این تفاسیر به نظر می رسد امشب قهرمان هلند بسیج شده تا برعلیه تاج گذاری ستاره ایرانی در راه کسب عنوان آقای گلی در ورزشگاه آفاس و مقابل دیدگان طرفداران آلکمار اقدام کند از همین رو جهانبخش که به نظر می رسد امشب برای آخرین بار با پیراهن AZ مقابل طرفداران این تیم به میدان خواهد رفت باید به هر شکلی شده تعداد گل های خود را از عدد 18 بالاتر ببرد تا فرصت سبقت به سایر رقبایش از جمله پدیده مکزیکی آیندهوون را ندهد.

تگ ها


علیرضا جهانبخش آلکمار اردیویسه هلند فوتبال