جنگ اول به از صلح آخر؛ مبالغ قرارداد خارجی‌های سرخابی‌ها را منتشر کنید

مبلغ قرارداد بازیکنان و مربیان خارجی سرخابی‌ها سوژه این روزهای بحث‌های رسانه‌ای استقلال و پرسپولیس است و مسئولان دو تیم با استناد به این مسائل طی روزهای اخیر صحبت‌هایی را مطرح کرده‌اند....

به گزارش خبرنگار مدال، گابریل کالدرون با کنایه گفته که استقلال خارجی‌های بیشتری خریده و بودجه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی محدود بوده و به جای دو بازیکن فقط یک خرید خارجی داشته‌ایم. 

کالدرون اعتراض خود را علنی کرد و حالا باشگاه استقلال هم در پاسخ گفته ما فقط خارجی‌هایی را جایگزین خارجی‌های قبلی کرده‌ایم و گلر پرسپولیس اندازه سه ستاره داخلی ما دریافتی‌اش خواهد بود و مدیر رسانه‌ای پرسپولیس هم تعداد خارجی‌های این سال‌های تو تیم را به رخ کشیده و تغییر کمک داور بازی هفته  اول استقلال را نمونه‌ای از بازی‌های بیرون از زمین از استقلال دانسته. حالا جنگ علنی شده و این بازی ادامه خواهد داشت اما بدون برنده‌ای. 
 این دعوا هر چند انتها ندارد اما آغاز یک ماجرا است و راه حل پی بردن حقیقت و اینکه حق با کیست شفاف‌سازی است نه این کلی‌گویی‌ها و مجادلات کلامی. 
قطعا استراماچونی هم وارد این مجادله می‌شود و بیرانوند هم پاسخ  ادعای مدیر رسانه‌ای استقلال را می‌دهد و  مدیر رسانه‌ای تیم پرسپولیس پاسخ همتای خود را داده و این یعنی شروع کشمکَش بین سرخابی‌ها در همان آستانه شروع لیگ.
در نهایت اما همه چیز مشخص است. اگر قرار است قضاوت درستی داشته باشیم پیشنهاد ما برای جلوگیری از فرافکنی‌ها این است که مبالغ قراردادها بابت خارجی‌ها و حتی داخلی‌های دو تیم در این سال‌ها و این فصل منتشر شود. انتشار مبالغ خارجی‌های دو سه فصل اخیر و فصل جدید این معما را شفاف و حل خواهد کرد و جلوی فرافکنی‌ها و اتهام‌زنی‌ها را هم  می‌گیرد. مگر نه. بسم الله.
با پیشنهاد ما موافق هستید؟

بیشتر بخوانید:
بعد از بلیط فروشی نوبت به اسپانسر لباس پرسپولیس رسید
سایه بلاتکلیفی از هر سو روی سر پرسپولیس
جنگ رسانه‌ای سرخابی‌ها بالا گرفت

تگ ها


استقلال پرسپولیس مدیر رسانه ای استقلال مدیر رسانه ای پرسپولیس جنگ رسانه ای سرخابی پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال