جنگ تن به تن ایرانی ها در زمین والیبال

رقابت های المپیک برای تیم ملی والیبال ایران با شکست لهستان قهرمان جهان آغاز شد...

به گزارش "ورزش سه "،تمامی دلنگرانی های ایجاد شده در لیگ ملتها با نمایش درخشان مردان والیبال ایران برابر لهستان همیشه مدعی به پایان رسید . نبرد امروز مردان والیبال ایران یکی از بهترین نمایش های تاریخ ورزش والیبال ما بود. لهستان همیشه مدعی در لیگ ملتها ، قهرمانی جهان و المپیک ست اول را با نمایش خوب و کم نقص لئون و کورک برابر ما با اختلاف ۷امتیازی به پایان رساند.


تیم آلنکو که بر خلاف لیگ ملتها کمتر دست به تعویض در این بازی می زد با عبادی پور دوباره به دوران اوج برگشته و بازی کم نقص معروف و بقیه ستاره ها و تک دفاع های بی نظیر مردان دفاعی دو ست را از تیم لهستان گرفت تا امیدها برای ضرب یکی از مدالهای المپیک برای این نسل پرافتخار والیبال ایران به صدا در آید.نبرد دو تیم در ست چهارم  با فرار اواخر ست لهستانی ها به نفع این تیم تمام شد تا دو تیم به ست پنجم برسند.


ست پنجم یک جنگ تمام عیار بین ستاره های ایران و لهستان بود ،نبردی که شبیه والیال نبود و مردان دو تیم مثل ورزشهای رزمی و رو درو نفس های هم را هم در روی تور  می شنیدند. یک جنگ تمام عیار که با برد ایران به پایان رسید. سرویس ها ، دفاع های روی تور ، جاخالی ها و امتیاز های که نفس دو تیم گرفته بود و به عدد مشترک ۲۱رسیده بود.

نه لهستان با آن پیشینه قصد تسلیم شدن داشت و نه مردان ایران قصد کوتاه آمدن از این نبرد همیشه کری این سالها داشتند ، جاخالی ستاره همیشگی ایران سعید  معروف در حالی که لهستانی ها یک امتیاز بیشتر از ما داشتند روحیه ایرانی ها را دو چندان کرد تا با یک دفاع جانانه از میلاد عبادی پور و اسپک تمام کننده خودش در امتیاز بعدی ، ایران در گام اول لهستان را شکست دهد و کام مردم ایران در روز دوم المپیک بعد از طلای فروغی شیرین تر از عسل شود.

تگ ها


والیبال المپیک ۲۰۲۰ توکیو تیم ملی والیبال ایران