Banner

جنگ در لالیگا همچنان ادامه دارد؛ تباس کوتاه نمی‌آید

رسانه‌های اسپانیایی از صدور رای دادگاه اسپانیایی در خصوص عدم برگزاری مسابقات لالیگا در روزهای دوشنبه خبر دادند اما خاویر تباس رئیس سازمان لیگ اسپانیا به این رای اعتراض کرده تا همچنان جنگ در لالیگا در این خصوص ادامه داشته باشد....

به گزارش مدال؛ در فصل گذشته به علت برگزاری تعداد بالای بازی در عصر روزهای جمعه و دوشنبه، لالیگا مورد انتقادات بسیاری قرار گرفت چرا که بسیاری معتقد بودند تماشای بازی‌ها از نزدیک در عصر این دو روز برای هواداران کار سختی است. در همان زمان سازمان لیگ اسپانیا اعلام کرد که در فصل جدید مسابقات تنها روزهای شنبه و یکشنبه برگزار خواهد شد اما از حرف خود عقب کشید چرا که در صورت تحقق این امر در خصوص حق پخش تلویزیونی با ضرر بزرگی مواجه میشد.

با این وجود «خوزه روبیالس» رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا منتقد تصمیم سازمان لیگ و رئیس این سازمان «خاویر تباس» بود. به همین دلیل نیز دادگاهی در اسپانیا به عنوان میانجیگر این اختلاف مشخص شد و حالا حکمی را صادر کرده که هر دو طرف از آن راضی خواهند بود.

بر اساس این حکم؛ مسابقات عصر جمعه برگزار می‌شوند اما در عصر دوشنبه دیگر خبری از برگزاری مسابقات نحواهد بود. رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا این تصمیم را برای فوتبال اسپانیا یک موفقیت بزرگ قلمداد کرد اما «خاویر تباس» از درخواست مجدد سازمان لیگ برای برگزاری بازی‌ها در روزهای دوشنبه شب خبر داد!

بیشتر بخوانید:

نگاهی به مدعیان لالیگا؛ جنون والورده، غرور زیدان، شگفتی اتلتیکو

تگ ها


خاویر تباس بازی دوشنبه لالیگا لالیگا فوتبال