جنگ رئال مادرید با مسئولان لالیگا

باشگاه رئال مادرید رسما از اقدام لالیگا برای برگزاری دیداری در خاک آمریکا در ماه آینده شکایت کرده و با مسئولان برگزاری رقابت‌ها وارد جنگی علنی شد....

جنگ رئال مادرید با مسئولان لالیگا

به گزارش مدال، باشگاه‌های ویارئال، اتلتیکومادرید و سازمان لالیگا رسما درخواست داشتند دیدار دو تیم در ماه آینده در میامی آمریکا برگزار شود، درخواستی که فصل گذشته برای دیدار خیرونا و بارسلونا هم شکل گرفت اما سرانجامی نداشت. دیدار روخی‌بلانکو و زیر دریایی‌ها هفته شانزدهم لالیگا در روز هشتم دسامبر برگزار خواهد شد.

«AS» نیز چندی پیش مدعی شد روسای هر دو باشگاه که از افراد نزدیک به «خاویر تباس» هستند با این تصمیم موفقت کرده‌اند. پس از این گزارش باشگاه ویارئال با بیانیه‌ای رسمی این خبر را تایید کرد. لالیگا و دو باشگاه مدعی هستند این اقدام برای بهبود نام این رقابت‌ها در عرصه جهانی است. تهیه پرواز چارتر به میامی برای هواداران دو تیم از اولویت‌های اصلی این درخواست بوده است و باشگاه ویارئال به دلیل از دست دادن حق امتیاز میزبانی خود، در دیدار برگشت سهمیه تماشاگرانش بیشتر خواهند بود.

حالا اما باشگاه رئال مادرید به مخالفت با لالیگا و این اقدام پرداخته است. مدیران دو باشگاه و خاویر تباس رئیس لالیگا همگی امیدوار به انجام این بازی در خاک آمریکا هستند اما باشگاه رئال مادرید با ارائه اسنادی مدعی شد فدراسیون با این اقدام موافق نیست و اگر لالیگا چنین کاری کند قطعا از آنها شکایت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

رئال مادرید، بارسلونا و منچستریونایتد به دنبال پدیده رن


 

تگ ها


رئال مادرید کهکشانی‌ها لالیگا خاویر تباس فوتبال جهان لالیگا فوتبال