جنگ رسانه‌ای سرخابی‌ها بالا گرفت

علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای پرسپولیس شب گذشته در فضای مجازی به نوعی پاسخ‌گوی صحبت‌های همتای استقلالی خود بود....

به گزارش خبرنگار مدال، علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای پرسپولیس نسبت به صحبت‌های محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای استقلال واکنش نشان داد. اشرف که اخیرا فعالیت خود را در پرسپولیس آغاز کرده در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته است:

«آمار هیچوقت دروغ نمیگه...
در سه فصل اخیر:
پرسپولیس فقط ۴ بازیکن خارجی خریده
تیم رقیب ۱۲ بازیکن خارجی خریده
پرسپولیس در این مدت ۷ قهرمانی کسب کرده
تیم رقیب...
پرسپولیس در این چند سال (طبق نظر کارشناسان داوری در برنامه‌های مختلف) بیشترین ضرر رو از داوری دید اما هیچوقت به فکر تغییر داوری که به ضررش سوت زده نیفتاد، چون زورش در محدوده زمینه نه خارج از زمین.
پرسپولیس و هوادارانش در این سال‌ها خیلی خوب حرفه‌ای‌گری و حمایت تمام‌قد از تیمشون رو یاد گرفتن. چه وقتی بخاطر تفاضل گل بعد از استقلال خوزستان نایب قهرمان شدن؛ چه وقتی بعد از نایب قهرمانی در فینال آسیا اوج اعتماد و اتحاد بین تیم و هوادار رو نشون دادن و در سال‌هایی که قهرمان نشدن هم حتی یک بار پای وزیر ورزش و بقیه رو پیش نکشیدن.»

صحبت‌های اشرف واکنشی نسبتا تند به همتای استقلالی خود است و به نظر می‌رسد جنگ رسانه‌ای سرخابی‌ها بالا گرفته است. نوری‌فر عصر روز گذشته در واکنش به صحبت‌های کالدرون، صحبت‌هایی را در رابطه با بازیکنان خارجی پرسپولیس و مبلغ قرارداد دروازه‌بان این تیم مطرح کرده بود.

بیشتر بخوانید:
بعد از بلیط فروشی نوبت به اسپانسر لباس پرسپولیس رسید

جنگ اول به از صلح آخر؛ مبالغ قرارداد خارجی‌های سرخابی‌ها را منتشر کنید
سایه بلاتکلیفی از هر سو روی سر پرسپولیس

تگ ها


اخبار پرسپولیس پرسپولیس جنگ رسانه ای سرخابی استقلال مدیر رسانه ای استقلال مدیر رسانه ای پرسپولیس علیرضا‌ـــ‌اشرف محمد نوری فر استقلال پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال