جنگ سرد رم و اینتر؛ ولخرجی بارسلونا/ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی به آخرین اخبار فوتبال اروپا و جهان در ساعات گذشته....

- آمادو با قراردادی ۵ ساله و به ارزش ۲۱ میلیون یورو به رم پیوست.
- ایگنازیو آباته ، ریکاردو مونتولیوو، کریستین زاپاتا، خوزه مائوری و آندره‌آ برتولاچی با پایان قراردادشان دیگر جایی در میلان فصل جدید نخواهند داشت.
- در چنین روزی در سال ۲۰۱۶؛ زلاتان به یونایتد پیوست.
- پپ گواردیولا: نبرد این فصل واقعا مرا خسته کرد. اما می‌دانم لیورپول فصل بعد بشدت مصمم است قهرمان لیگ شود. سال قبل مرا مسخره می‌کردند که آنجا در بیست دقیقه ۳ گل خوردم (مجموع ۵-۱)، امسال همه دیدند که چه بلایی به سر بارسلونا آمد.
- الچرینگیتو: سارابیا و هررا باهم در پاریس معارفه خواهند شد.
- گاتزتا: بدلیل مشکلات ایجاد شده در معاملات بارلا و ژکو و اختلافات شدید با رم بخاطر این دو معامله، اکنون اینتر برای بارلا دیگر تلاش اضافه ای نمیکند و به خاطر وارد شدن رم به معامله بارلا، اینتر از ژکو نیز صرفه نظر کرده است. اکنون اولویت اینتر لوکاکو است و این باشگاه قصد دارد ۴۵ میلیونی که قصد داشت برای بارلا و ژکو هزینه کند را مستقیما برای لوکاکو به منچستر بدهد. پاستورلو امروز برای تست های پزشکی لاتزارو در میلان است و فرصت خوبی است تا دراین باره با مدیران حرف بزند.
- بارسا از جولاى ٢٠١٨ تا جولاى ٢٠١٩ ، ٢١٣.٦٥ ميليون يورو فروش بازيكن داشته است.
- یونایتد میخواهد با پیشنهادی ۵۰ میلیون پوندی برای جان مک‌گین هافبک دفاعی استون ویلا، رکورد ترانسفر برای یک بازیکن اسکاتلندی را بشکند.
- آلفردو پدولا، خبرنگار اسپورت ایتالیا: منچسترسیتی به رقابت برای جذب مدافع ایتالیایی، لئوناردو بونوچی پیوسته است. بونوچی تنها یک سال از دوباره پیوستنش به یوونتوس گذشته است اما پیوستن ماتیاس دلیخت به یوونتوس، ممکن است جایگاه و نظر او را درباره آینده عوض کند.
- ایجنت پلگرینی: با وجود پیشنهادات داخلی و خارجی لورنزو تصمیم گرفته در رم بماند. صحبت های توتی به او احساس مسئولیت داده،لورنزو نمیخواهد از این مسئولیت فرار کند.
- نشریه ESPN: بارسا سعی می‌کند تا اعلام رسمی قرارداد گریزمن در خلال این هفته باشد و معارفه‌ی او نیز هفته‌ی آینده انجام شود.
- به گزارش یک منبع اسپانیایی؛ باشگاه منچسترسیتی تا ساعاتی دیگر بند آزادسازی رودری از اتلتیکومادرید را پرداخت خواهد کرد.

تگ ها


بسته خبری مدال بسته خبری بسته خبری فوتبال خارجی بارسلونا سری آ لالیگا فوتبال