جنگ لفظی گواردیولا با دروازه‌بان پالاس

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، پس از دیدار برابر کریستال پالاس خوش و بش گرمی با دروازه‌بان این تیم داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منچسترسیتی شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس در سلهرست پارک به مصاف کریستال پالاس رفت و با تساوی 0-0 متوقف شد. 
ویسنته گوایتا در این بازی توانست کلین شیتی را در برابر مهاجمان سیتی در کارنامه‌اش ثبت کند، هرچند تیرک دروازه دو بار ناجی او شد تا یک امتیاز برای تیمش به دست آورد.

سیتی حالا در صدر جدول تنها چهار امتیاز با لیورپول فاصله دارد که در جایگاه دوم قرار گرفته و یک بازی هم کمتر از این تیم انجام داده است. 
گواردیولا پس از سوت پایان بازی به سمت دروازه‌بان پالاس که هموطنش است رفته و ضربه‌ای به پشت او زد. پس از آن گوایتا شروع به صحبت جدی با پپ کرد و همین باعث شد که او سر جایش بایستد و به مسیرش ادامه ندهد.

در ادامه این صحبت‌ها گواردیولا شروع به خندیدن به حرف‌های گوایتا کرد و سپس دستانش را رو به اطراف تکان داده و پاسخی را به صحبت‌های او داد. این روند برای دقایقی ادامه پیدا کرد و در نهایت پس از پایان این مکالمه هر دو بسیار خوشحال و خشنود بودند. آنها یکدیگر را در آغوش کشیده و هرکدام به سوی رختکن تیم خودشان حرکت کردند. 

گوایتا شب گذشته موفق شد چهار مهار داشته باشد که شامل مهار والی تماشایی از سوی کوین دی بروین بود که اجازه نداد دروازه تیمش را باز کند. او پیش از این در بازی رفت هم که با پیروزی 0-2 پالاس در ورزشگاه اتحاد به پایان رسید موفق به کلین شیت برابر شاگردان گواردیولا شده بود.

 

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال