جهانبخش: امیدوارم شروع خوبی داشته باشیم

به گزارش مدال به نقل از ورزش 11، علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال در مسکو در خصوص اینکه بازیهای تدارکاتی تیم ملی لغو شده و آیا این مسئله بهانهای برای ناکامی تیم ملی خواهد بود، اظهار داشت: بحث بهانه نیست، روبرو شدن با تیمهای بزرگ میتواند مثمرثمر و محک خوبی برای ملیپوشان باشد اما متاسفانه این اتفاق افتاد و بازی با یونان کنسل شد ......

به گزارش مدال به نقل از ورزش 11، علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال در مسکو در خصوص اینکه بازی‌های تدارکاتی تیم ملی لغو شده و آیا این مسئله بهانه‌ای برای ناکامی تیم ملی خواهد بود، اظهار داشت: بحث بهانه نیست، روبرو شدن با تیم‌های بزرگ می‌تواند مثمرثمر و محک خوبی برای ملی‌پوشان باشد اما متاسفانه این اتفاق افتاد و بازی با یونان کنسل شد.

وی افزود: با این وجود، اردوی خوبی در ترکیه داشتیم و سعی کردیم روی نقاط ضعف‌مان کار کنیم. امیدوارم تورنمنت را خوب شروع کنیم. 10 روز دیگر بازی ما شروع می‌شود و اینجا حضور داریم تا با جو آشنا شویم. با برگزار نشدن بازی‌های تدارکاتی، اینطور نیست که دست از تلاش برداریم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اولین بازی تیم ملی ایران برابر مراکش تصریح کرد: هر دو تیم می‌دانند اولین بازی چقدر مهم است. هر تیمی بازی‌ها را خوب آغاز کند، در ادامه با شرایط خوبی روبرو می‌شود. امیدوارم شروع خوبی داشته باشیم و بتوانیم در بازی اول خوب ظاهر شویم.

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال