جهانبخش بازی کرد، برایتون باخت

برایتون در حضور تعویضی مهاجم ایرانی خود برابر کریستال پالاس مغلوب شد....

به گزارش مدال، در ادامه دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس، تیم برایتون که برای چهارمین مسابقه متوالی علیرضا جهانبخش را جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه فالمر مقابل کریستال پالاس رده سیزدهمی قرار گرفت.

برایتون که در هفت هفته گذشته لیگ برتر هیچ بردی به دست نیاورده و دو شکست و پنج مساوی داشت، امروز هم در بازی خانگی برابر کریستال پالاس نتوانست به این روند ناکامی پایان دهد و با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد تا ۲۸ امتیاز و در رده پانزدهم جدول بماند.

علیرضا جهانبخش که دو هفته قبل بعد از حضور تعویضی مقابل واتفورد روی تک گل تساوی تیمش نقش اصلی را داشت ولی در دیدار اخیرشان نیمکت‌نشین بود، در مسابقه امروز از دقیقه ۷۸ به‌عنوان دومین تعویضی برایتون وارد زمین شد و هفتمین بازی فصل خود را انجام داد.

جهانبخش که در این فصل دو گل به ثمر رسانده، در حضور تعویضی‌اش در دیدار امروز مقابل کریستال پالاس ۵ پاس صحیح، ۲۱ لمس توپ، یک دریبل موفق، سه بار برتری در دوئل‌ها و یک شوت خارج از چارچوب داشت.

بیشتر بخوانید:
هشت جلسه محرومیت برای دروازه بان سابق رئال
رسمی؛ لغو بازی یوونتوس و اینتر به خاطر کرونا 

تگ ها


فوتبال جهان لژیونر اخبار لژیونرها علیرضا جهانبخش لیگ برتر انگلیس علیرضا جهانبخش کریستال پالاس برایتون و هاو آلبیون برایتون و هاو آلبیون-کریستال پالاس لیگ برتر فوتبال