جهانبخش در لباس جمعیت هلال احمر

علیرضا جهانبخش سفیر جمعیت هلال احمر گیلان شد....

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی ایران و برایتون انگلستان از فرصت تعطیلات لیگ جزیره و مسابقات ملی و حضور در ایران، در جهت کارهای فرهنگی استفاده کرده و به تازگی سفیر جمعیت هلال احمر گیلان شده است. طبق گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان، سیاوش غلامی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با علیرضا جهانبخش بازیکن گیلانی تیم برایتون انگلیس دیدار کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر در این دیدار ضمن تقدیر از جهانبخش موقعیت و جایگاه این فوتبالیست مطرح، گفت: ایرانیان علی الخصوص گیلانیان در طول تاریخ در ارتقا سطح ورزش جامعه بشری، نقش سازنده و مؤثری داشته‌اند و اکنون نیز همینطور است، در سایه انقلاب اسلامی و غنای فرهنگ اسلامی و ایرانی بستر رشد و تعالی فرزندان ایران زمین گسترش یافته است که امروز شاهد  موفقیت‌ها و  کسب مقام‌های عالی  توسط  فرزندان عزیزمان در جهان هستیم.

 در جریان این دیدار، علیرضا جهانبخش بازیکن گیلانی تیم برایتون انگلیس و عضو تیم ملی فوتبال ایران، به عنوان سفیر جمعیت هلال احمر استان گیلان انتخاب شد. این بازیکن که اصالتی گیلانی دارد و فوتبال خود را از تیم داماش گیلان آغاز کرده است، لباس جمعیت هلال احمر استان خود را به عنوان سفیر به تن کرد‌.

تگ ها


تیم ملی ایران علیرضا جهانبخش