جهانبخش: دوست دارم با هلند همگروه شویم

در راه صعود ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، علیرضا جهانبخش سهم بسزایی در هشت دیدار گذشته ایران داشت و توانست در نخستین بازی این تیم در تهران مقابل قطر یکی از دو گل شاگردان کارلوس کی روش را به ثمر برساند ......

در راه صعود ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، علیرضا جهانبخش سهم بسزایی در هشت دیدار گذشته ایران داشت و توانست در نخستین بازی این تیم در تهران مقابل قطر یکی از دو گل شاگردان کارلوس کی روش را به ثمر برساند.

به گزارش مدال به نقل از ایران ورزشی: در راه صعود ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، علیرضا جهانبخش سهم بسزایی در هشت دیدار گذشته ایران داشت و توانست در نخستین بازی این تیم در تهران مقابل قطر یکی از دو گل شاگردان کارلوس کی روش را به ثمر برساند. او در ادامه مسابقات هم هر زمانی که از مصدومیت فاصله داشت به صورت ثابت برای ایران به میدان رفت. جهانبخش با حضور در جام جهانی روسیه در 24 سالگی، دومین جام جهانی خود را تجربه خواهد کرد. او در تیم باشگاهی خود هم توانست به فرم ایده آل باز گردد و با ثبت ۱۰ گل و ۱۰ پاس گل یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیمش شود و همچنین مانند فصل گذشته از بهترین لژیونرهای ایران باشد.

جهانبخش در مورد پیشنهادهایی که به دستش رسیده و احتمال جدایی از آلکمار می گوید: «راستش را بخواهید حتی به این موضوع فکر نکرده ام. تمام هدفم استراحت بود و زمانی که به هلند باز گردم این موضوع را بررسی می کنم. احتمال اینکه از آلکمار جدا شوم بسیار کم است.»

جهانبخش درباره هدف این فصل خود با آلکمار هم صحبت می کند: «ما فصل قبل لیگ اروپا را از دست دادیم. هدف اصلی ام در این فصل این است که تمام تمرکزمان را روی لیگ بگذاریم و به یک جایگاه خوب برسیم. متاسفانه در فصل قبل در جام حذفی هم در مرحله فینال شکست خوردیم و می خواهیم در این فصل جبران کنیم.»

جهانبخش در 24 سالگی می تواند دومین حضور در جام جهانی را تجربه می کند. این مساله ذهن او را مشغول نکرده است: «من اصلا به این موضوع فکر نمی کنم. هر زمانی که به تیم ملی دعوت می شوم به این فکر می کنم که به گونه ای بازی کنم تا بار دیگر در اردوهای تیم ملی حاضر شوم. تمام تلاشم بر این است که بهترین عملکرد را داشته باشم. خوشبختانه من در سن خوبی راهی جام جهانی شدم. تلاش می کنم که سال آینده در ترکیب تیم ملی جای داشته باشم. ان شاءا... این روند خوب ادامه داشته باشد.» جهانبخش دوست دارد ایران در جام جهانی 2018 با هلند همگروه شود: «اهل پیش بینی نیستم و این کار را دوست ندارم اما اگر به علایقم توجه کنم، دوست دارم با هلند دیدار کنیم. البته این به شرطی است که هلند مجوز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. جدال جالبی با این تیم می توانیم داشته باشیم. هلند تیم بزرگی است. به هر حال دوست دارم با تیمی روبه رو شویم که مردم از بازی با آن کشور لذت ببرند. این موضوع از همه چیز مهم تر است و در دوره گذشته بازی با آرژانتین بسیار جذاب بود.»

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال