جهانبخش: قرار نیست کارهای دیوانه‌واری انجام دهیم

علیرضا جهانبخش، استاد گل های به یاد ماندنی است. او بعد از گل زیبایی که به چلسی با پیراهن برایتون زد اینبار با فاینورد دروازه تیم کمبور را به زیبایی هر چه تمامتر باز کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این گل علیرضا جهانبخش که با پای غیر تخصصی و از پشت محوطه جریمه زده شد ارزش چند بار دیدن را دارد و از آن دست گل هایی است که تماشای چندباره آنرا تکرار نخواهد کرد. علیرضا هم می گوید تا اکنون چندین بار گلش را دیده است. نکته جالب اینکه علیرضا جهانبخش اشاره می کند این گلی که زده شاید زیباترین گل دوران حرفه ای اش بوده. یعنی حتی زیباتر از گلی که با پیراهن برایتون به چلسی زد.

علیرضا جهانبخش بعد از پیروزی 3-1 فاینورد در این بازی و گل زیبایی که در دقیقه 49 بازی به ثمر رساند به شبکه تلویزیونی «ESPN» هلند گفت: چند باری فیلم گلزنی‌ام را دیدم. فکر می‌کنم بازی خوبی بود و پس از اینکه در نتیجه یک بر صفر عقب افتادیم، سعی کردیم موقعیت‌های بیشتری روی دروازه کمبور خلق کنیم و پس از به ثمر رساندن گل تساوی، بهتر و بهتر کار کردیم. گلی که زدم، گل بدی نبود. در نیمه اول چندین بار سعی کردم دروازه حریف را باز کنم که موفق به انجام این کار نشدم. خوشبختانه در آغاز نیمه دوم تلاشم برای گلزنی جواب داد که گل خوبی هم شد و شاید این زیباترین گلی است که تا کنون در دوران حرفه‌ای‌ام به ثمر رسانده‌ام. گل لوئیس سینیسترا (مهاجم کلمبیایی فاینورد) هم زیبا بود و به نظر می‌تواند گل ماه یا سال بشود.

وینگر تیم فاینورد در خصوص اینکه همواره در بازی هایی که برای این تیم انجام می دهد میل به گلزنی دارد، این چنین توضیح داد:  به عنوان یک نیروی هجومی باید جرأت ریسک کردن داشته باشید، هرچند ریسک همیشه جواب نمی‌دهد، اما این هم بخشی از فوتبال است. اگر اولین حرکت‌ ریسکی‌تان جواب نداد، سراغ دومین حرکت بروید. بازی در ورزشگاه دکویپ مقابل هواداران هم زیبا بود. آنها به ما کمک کردند تا پس از دریافت گل اول بازی، به بازی بازگردیم. اکنون باید تلاش کنم تا به شرایط بهتری برسم. ما در این بازی عالی کار کردیم و امیدوارم بتوانیم به همین روند به کارمان ادامه دهیم.

بازیکن ایرانی فاینورد در بازی پیش رو یک دیدار خاطره انگیز را تجربه خواهد کرد. دیدار با تیم آلکمار که قبلا در این تیم بازی می کرده است. او در خصوص این بازی هم گفت: من دوران خوبی در AZ آلکمار داشتم و هنوز هم با برخی از افراد آن باشگاه در ارتباطم. دیدن دوستان قدیمی همیشه خوب است. ما اما در خانه AZ آلکمار باید کار خودمان را انجام دهیم. این بازی برای برخی افراد دشوار است، اما ما قرار نیست کارهای دیوانه‌واری انجام دهیم. ما باید راهی که در پیش گرفته‌ایم را ادامه دهیم.

تگ ها


فوتبال جهان فوتبال