جهانبخش:قطعاً فصل آینده بهتر خواهم شد

هافبک تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد خیلی زود اولین گلش را برای برایتون به ثمر برساند و به مانند آلکمار در این تیم انگلیسی هم موفق ظاهر شود....

هافبک تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد خیلی زود اولین گلش را برای برایتون به ثمر برساند و به مانند آلکمار در این تیم انگلیسی هم موفق ظاهر شود.

به گزارش مدال و به نقل از تلگراف هلند، علیرضا جهانبخش توانست در فصل گذشته عملکرد درخشانی با آلکمار داشته باشد و در تابستان به عضویت تیم برایتون در آید. این بازیکن دیروز (یک‌شنبه‌) یکی از کسانی بود که از نزدیک بازی آلکمار، تیم سابقش برای فورتانا را از نزدیک دید که با برتری چهار بر دو یاران پیشین جهان بخش به پایان رسید. صحبت‌های او را بعد از پایان این بازی می‌خوانیم:

* چه احساسی از بازگشت دوباره به آلکماری داری و بازی تیم سابقت را از نزدیک دیدی؟

- خیلی خوشحال هستم که به اینجا برگشتم. آلکمار مانند خانه من می‌ماند. در فصل اولی که در این تیم حضور داشتم چنین احساسی را نداشتم ولی وقتی زمان سپری شد بیش از پیش علاقه‌ام به آلکمار بیش‌تر شد. من آینده این تیم را روشن می‌بینم و معتقد هستم که آلکمار برای پیشرفت به بازیکنان بزرگ‌تری نیاز دارد. من از نحوه برخورد باشگاه با بازیکنان جدید خیلی رضایت دارم. تمام این دلایل باعث شده است که برای من آلکمار یک باشگاه ویژه باشد. من به عنوان یک بازیکن روزی به اینجا آمدم و امروز نیز هوادار این تیم هستم.

* اوضاع در انگلیس چگونه پیش می‌رود؟

- شرایط خوشبختانه در انگلیس خوب پیش می‌رود و من نیز رفته رفته به شرایط جدید عادت می‌کنم. فوتبال در برایتون در سطح بالاتری صورت می‌گیرد و انتظارات هم بسیار بالا است. شرایط اینجا با شرایط حضورم در انگلیس فرق می‌کند. لیگ برتر با اختلاف، بهترین لیگ در جهان است و موفقیت در این لیگ اصلاً آسان نیست. البته در فصل اول حضورم در آلکمار این موضوع را به یاد می‌آورم که زیاد گلزنی نمی‌کردم و خیلی هم خوب بازی نمی‌کردم. در حال حاضر این را می ‌دانم که قطعاً فصل آینده بهتر خواهم شد چون به شرایط عادت خواهم کرد. به خاطر مصدومیت چند هفته سخت پیش رو داشتم در حال حاضر شرایطم خوب است و امیدوارم هر چه سریع‌تر اولین گلم را برای برایتون به ثمر برسانم.

* هدف شخصی شما در برایتون چیست؟

- هدفم این است که در این تیم خوب بازی کنم. دوست دارم خیلی زود اولین گلم را به ثمر برسانم تا بتوانم اعتماد به نفس پیدا کنم، وقتی موفق شوم می‌توانم بهتر و بهتر ظاهر شوم. در این شرایط پیشرفتم بیش‌تر خواهد شد همه چیز به اعتماد به نفس بستگی دارد. فصل گذشته در آلکمار موفق بودم چون آنجا خانه من بود و با هواداران ارتباط نزدیکی داشتم. امیدوارم این شرایط را در برایتون هم داشته باشم.