جهانبخش: منتظر کار کردن با سرمربی جدید هستم

علیرضا جهانبخش ملی‌پوش تیم فوتبال برایتون در مورد شرایط تیم‌ملی صحبت کرد...

ملی‌پوش باشگاه برایتون گفت: می‌خواهیم زیر نظر ویلموتس تمرین کنیم و عملکردمان را بهبود ببخشیم تا بتوانیم گامی بلندتر به سوی دستیابی به اهدافمان برداریم.

به گزارش مدال، علیرضا جهانبخش، وینگر 25 ساله ایرانی برایتون که فصل بدی را در این تیم سپری کرد، امیدوار است در فصل آینده مهره موثرتری برای تیمش باشد. جهانبخش که هم‌اکنون در اردوی تیم ملی ایران حضور دارد، به زودی در دیداری دوستانه برابر تیم ملی کره جنوبی قرار خواهد گرفت.
علیرضا جهانبخش در آستانه دیدار با کره جنوبی، در مصاحبه با وب سایت برایتون گفت: برابر سوریه بازی بسیار خوبی داشتیم. بازی برابر سوریه همیشه سخت است اما در آن دیدار نمایش خوبی داشتیم. پس از تمرینات سخت، گلزنی برایم بسیار رضایت‌بخش بود. من همچنین توانستم در آن بازی، 65 دقیقه حضور داشته باشم. حالا دیدار برابر کره جنوبی را پیش رو داریم. کره جنوبی تیمی است که از نظر کیفی بازیکنان خوبی دارد و همچنین لیگ آن‌ها در حال برگزاری است که این موضوع باعث می‌شود بازیکنان کره جنوبی در اوج آمادگی باشند. می‌دانیم که برابر کره جنوبی دیدار سختی داریم اما می‌توانیم مقابل آن‌ها نمایشی مشابه با بازی سوریه نشان دهیم. 
 جهانبخش در خصوص کار کردن با مارک ویلموتس بلژیکی گفت: در چند سال اخیر، پیشرفت خوبی داشته‌ایم. توانستیم تا در دو دوره اخیر جام جهانی حضور یابیم و همچنین توانستیم در جام ملت‌های آسیا که چند ماه پیش برگزار شد، به نیمه‌نهایی برسیم که البته به عقیده من شایسته دستاورد بیشتری بودیم. می‌دانیم که مارک ویلموتس هدایت بهترین بازیکنان بلژیکیِ یک نسل چون ونسان کمپانی و ادن هازارد و دیگر بازیکنان بلژیکی که در بهترین تیم‌ها بازی می‌کنند را برعهده داشته است. آن‌ها در دوره سرمربیگری ویلموتس در بلژیک پیشرفت کردند و این برای بازیکنان ایران خبر خوبی است. منتظر کار کردن با ویلموتس هستیم. می‌خواهیم زیر نظر او تمرین کنیم و عملکردمان را بهبود ببخشیم تا بتوانیم گامی بلندتر به سوی دستیابی به اهدافمان برداریم.
جهانبخش درباره آمدن گراهام پاتر، سرمربی سابق اوسترشوند سوئد به برایتون افزود: سامان قدوس که سابقه کار با پاتر را در اوسترشوند داشت، درباره سرمربی جدید تیم ما نظرات مثبتی را بیان کرد و این مسئله در آستانه شروع پیش فصل، حس بسیار خوبی را به من می‌دهد. پاتر از وینگرهای تیمش برای موقعیت‌سازی استفاده می‌کند و همیشه تیمش رو به جلو و به دنبال گلزنی است. منتظر کار کردن با او هستم و می‌خواهم ببینم که او چگونه از ما می‌خواهد بازی کنیم.

اخبار مرتبط:

آخرین تمرین تیم ملی در ورزشگاه جام جهانی سئول/ ویدیو

 

تگ ها


تیم ملی ایران ایران کره جنوبی علیرضاــجهانبخش برایتون لیگ برتر خلیج فارس فوتبال