جهانبخش مهمان آیندهوون؛ گوچی در دربی شمال

فصل جدید رقابت های آردیویسه هلند در حالی از اواخر هفته استارت می خورد که ایرانی های حاضر در این رقابت ها با قرعه نسبتا دشواری روبرو شده اند ......

فصل جدید رقابت های آردیویسه هلند در حالی از اواخر هفته استارت می خورد که ایرانی های حاضر در این رقابت ها با قرعه نسبتا دشواری روبرو شده اند.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، آردیویسه هلند از جمعه شب فصل جدید خود را در حالی آغاز خواهد کرد که دو ستاره ایرانی حاضر در این رقابت ها به همراه تیم های خود با قرعه دشواری روبرو و روز سختی را تجربه خواهند کرد.


علیرضا جهانبخش ستاره شماره 7 AZ آلکمار به همراه هم تیمی های خود راهی شهر آیندهوون خواهد شد تا مقابل تیم مدعی پی اس وی و سرمربی مشهور این تیم فیلیپ کوکو صف آرایی کنند. جدالی که در ورزشگاه فیلیپس آرنا برگزار خواهد شد و می تواند چالشی سخت در عین حال هیجان انگیز برای یاران جهانبخش رقم بزند.


رضا قوچان نژاد دیگر ستاره ملی پوش ایرانی حاضر در آردیویسه با هیرنفین در قرعه ای جالب باید در همان اولین هفته در دربی حساس شمال هلند به مصاف خروخینگن برود، جدالی که برای طرفداران دو تیم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و همواره نتیجه آن جنجال های زیادی به همراه دارد. گوچی به عنوان بهترین گلزن فصل قبل هیرنفین این بار هم در نظرسنجی از طرفداران باشگاه امید اول گلزنی قلمداد شده و باید در دربی استارت گلزنی های خود را آغاز کند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال