جهانبخش و کریم: قول می‌دهیم دلتان شاد شود

علیرضا جهانبخش و کریم انصاری فرد در فاصله ۲۴ ساعت مانده به آغاز دیدار برابر بحرین با انتشار ویدئویی روحیه بخش با هواداران تیم ملی صحبت کردند....

به گزارش "ورزش سه"، سرانجام بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که قرار بود در فروردین ماه سال ۱۳۹۹ برگزار شود ولی به دلیل شیوع ویروس کرونل به تعویض افتاد، روز آینده از سر گرفته خواهد شد و ملی پوشان باید در کشور بحرین ۴ دیدار سرنوشت ساز را پیش رو دارند.


در فاصله ۲۴ ساعت مانده به آغاز این دیدار در شرایطی که تیم ملی روزهای بسیار حساسی را سپری می کند و استرس گریبان اهالی فوتبال را گرفته، دو بازیکن تاثیرگذار فوتبال ملی 

ایران با انتشار ویدئویی به علاقمندانِ فوتبال قول داده اند با تمام وجودشان برای موفقیت تیم ملی تلاش کنند و دلشان را شاد کنند.


در این ویدئو که از دوربین تلفن همراه این دو بازیکن ضبط شده، این دو بازیکن اینطور صحب‌های مشابهی را انجام داده اند. ابتدا در این ویدئو علیرضا جهانبخش حرف می زند و می گوید:« صدای ما را از منامه بحرین می شنوید. امیدواریم حالتان خوب باشد.» 


سپس کریم انصاری فرد ادامه می دهد:« همانطور که آقای جهابنخش گفت صدای ما را از منامه بحرین می شنوید. امیدواریم حالتان خوب باشد. به شما قول می دهیم که تیم ملی صعود می کند.»


انصاری فرد سپس از جهانبخش خواست تا به مردم قول بدهد و بازیکن تیم فوتبال برایتون در واکنش به درخواست او گفت:« قول می دهیم با تمام وجود برای موفقیت تیم ملی تلاش کنیم. ان شاالله با نتایج خیلی خوب بتوانیم دل شما را شاد کنیم.» 


جهانبخش پس از صحبت های کوتاهی که در کنار کریم انصاری فرد و حین راه رفتن در یکی از خیابان های منامه بحرین مطرح کرد، سوال انصاری فرد را از خودش پرسید و کریم در پاسخ به این سوال اینطور واکنش نشان داد:« من صد در صد قول می دهم از طرف تمام بچه ها که با تمام وجود بازی کنیم و قول می دهیم که دلتان را شاد کنیم.»

تگ ها


تیم ملی ایران علیرضا جهانبخش کریم انصاری‌فرد