جهانبخش: چرا به نتیجه‌گیری ایمان نداشته باشیم؟

هافبک تیم ملی ایران و عضو باشگاه آلکمار گفت: ما گروه سختی داریم اما ما تیم قدرتمندی هستیم و می خواهیم بهترین عملکرد را از خودمان داشته باشیم ......

هافبک تیم ملی ایران و عضو باشگاه آلکمار گفت: ما گروه سختی داریم اما ما تیم قدرتمندی هستیم و می خواهیم بهترین عملکرد را از خودمان داشته باشیم.
علیرضا جهانبخش، هافبک تیم ملی کشورمان عضو باشگاه آلکمار هلند در مصاحبه با روزنامه تلگراف هلند گفت: کل کشور ایران در انتظار یک شگفتی هستند. ما گروه سختی داریم اما ما تیم قدرتمندی هستیم و می خواهیم بهترین عملکرد را از خودمان داشته باشیم.

وی افزود: ما تیمی هستیم که شانس کمتری داریم و می توانیم بدون فشار بازی کنیم. ما ماه های موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشتیم. چرا ایمان نداشته باشیم که نتیجه خوبی نمی‌گیریم؟

ستاره ایرانی محبوبیت زیادی در ایران دارد هر جا که می رود مردم با او عکس سلفی می گیرند، او در این زمینه گفت: در برخی از مواقع دیوانه وار می شود. برای مثال اکنون برایم بسیار سخت است تا به عنوان هوادار به ورزشگاه های ایران بروم و شرایط سخت و خطرناکی برایم بو جود می آید اما من هرگز به هواداران نه نمی گویم اگر چه پاسی از شب باشد. این درسی است که از پدرم آموختم.

تگ ها


جام جهانی 2018 علیرضا جهانبخش ایران فوتبال