جهانیان: خسارتم را از وزارت نفت می‌گیرم

حمیدرضا جهانیان مالک سابق باشگاه نفتتهران در گفتوگو با ورزش سه اعلام کرد که خسارت مخارج انجام شده در باشگاه نفت را از وزارتخانه دریافت خواهد کرد ......

حمیدرضا جهانیان مالک سابق باشگاه نفت‌تهران در گفت‌وگو با ورزش سه اعلام کرد که خسارت مخارج انجام شده در باشگاه نفت را از وزارتخانه دریافت خواهد کرد.

جهانیان که امروز در مراسم تغییر مالکیت باشگاه در تهرانسر حضور پیدا کرده بود، درباره این شایعه  که وی را از کنار زمین به بیرون هدایت کرده‌‌اند می‌گوید: این خبرها اشتباه است و من به تمرین تیم رفتم، به بازیکن‌ها خسته نباشید گفتم، به تیم پایه سر زدم و خیلی شیک تیم را به مالکان بعدی تحویل دادم.

او ادامه داد: متاسفانه فوتبال ایران به جز مدیران بانکی و دولتی ها نمی تواند مالک دیگری داشته باشد و طبیعتا من هم به عنوان یک وصله ناجور از فوتبال بیرون گذاشته شدم. من امیدواری زیادی به نفت داشتم اما متاسفانه فضای مناسبی حاکم نبود و اولین اشتباه را هم خودم انجام دادم که آقای علی کریمی را به عنوان سرمربی انتخاب کردم که این آغاز مشکلات ما بود. بعد هم آقای گل‌محمدی که از دوستان قدیمی آقای کریمی است به دلیل مشکلات سیاسی علیه من کار کرد و در نهایت به نتیجه رسید. اما فوتبال یک صنعت پولساز و جذاب است و من قصد ندارم از این عرصه بیرون بروم و قطعا در یک زمان دیگر دوباره به فوتبال بازخواهم گشت.

جهانیان درباره مخارجی که در دوران حضور در سمت مالک باشگاه انجام داده هم گفت: این مخارج را از وزارت نفت به نرخ روز دریافت خواهم کرد.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال