جهانیان: مشکل اصلی ما عدم همکاری اداره کل تهران است/ اداره کل ما را در همان گام اول نگه داشته است

به گزارش مدال به نقل از فارس،مالک باشگاه نفت تهران گفت: مشکل اصلی ما اداره کل تربیت بدنی است به جای آنکه به ما مجوز دائم بدهند مجوزشان ماهانه است ......

به گزارش مدال به نقل از فارس، مالک باشگاه نفت تهران گفت: مشکل اصلی ما اداره کل تربیت بدنی است به جای آنکه به ما مجوز دائم بدهند مجوزشان ماهانه است.
حمیدرضا جهانیان مالک باشگاه نفت درباره بازی امروز این تیم مقابل استقلال، گفت: بازی استقلال عالی بود و آنها خوب بازی کردند. انتظار هم نداشتیم که نتیجه نگیرند.
وی در پاسخ به این سوال که شما دیشب بازیکنان را به کاروان دعوت کردید و مشکل حذف از آسیا دارید واکنش شما چیست و آیا از این همه دردسر کلافه نشدید و اینکه شما 25 بازیکن دارید که در تمرینات حاضر نشدند، تصریح کرد: خستگی نداریم، در بخش خصوصی باید جنگید اما مشکل این است که با ما همکاری نمی شود. اگر هر کسی به وظایفش عمل می کرد مانند تربیت بدنی مشکلات حل می شد. به جای اینکه به ما مجوز بدهند تیم را واگذار کردند. سیاه نمایی هایی هم صورت گرفته است. مجوز یکی دو ماهه باعث می شود چنین مشکلاتی رخ دهد.
مالک باشگاه نفت با اشاره به مصاحبه روز گذشته گل محمدی مدیرکل ورزش استان تهران تصریح کرد: ما برنامه ریزی کرده بودیم اما مصاحبه گل محمدی باعث شد شیرازه تیم از هم بپاشد، بازیکنان مکدر شود و تمرین نکنند. روز گذشته بازیکنان را صدا کردیم و شرایط بهتر شد. به جای اینکه به مدیران توجه کنند به فضای مجازی توجه دارند.
جهانیان در ادامه صحبت هایش در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید بازیکنان نفت بی تجربه نیستند و حق و حقوق خود را می خواهند، عنوان کرد: باید بخش های مختلف با ما همکاری کنند.
وی در پاسخ به این سوال که اگر همکاری نکنند چه اتفاقی می افتد اظهار داشت: ما در تجارت مشکلات بدتر هم دیده ایم، الان مشکل ما همکاری نکردن است.
مالک باشگاه نفت در ادامه در پاسخ به این سوال که بیرانوند و سیدجلال حسینی در مصاحبه گفت اند در صورتی که پولشان را نگیرند درباره شما حقایقی را می گویند، تصریح کرد: با بیرانوند صحبت کردم چنین مطلبی نبوده است. امروز هم قرار داشتیم که به دلیل مصاحبه هر دو تیم همدیگر را ندیدیم در یکی دو روز آینده دیداری با هم خواهیم داشت.
جهانیان در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه مدیرکل تربیت بدنی می گوید از کجا بدانیم حق و حقوق بازیکنان پرداخت می شود و شما صحبت های دیگری را مطرح می کنید خاطرنشان کرد: توافقی صورت گرفته و صورتجلسه نیز تنظیم شده است. مشکلی با نفت نداریم. مشکل ما تربیت بدنی است. ما برنامه های مختلفی داریم که گام اول تسویه است اما تربیت بدنی در همان گام اول ما را نگه داشته است، وظیفه تربیت بدنی نظارت کردن است. از طرفی گیرنده و دهنده هم مشخص است.
وی همچنین درباره نامه ای که باید مجمع در اختیارش قرار می داد، گفت: نامه را به من ندادند و در اختیار تربیت بدنی است. یکی از بهانه ها هم همین بود که نامه در اختیار آنها است.
مالک نفت در پاسخ به این سوال که اگر باشگاه با شما همکاری نکند تیم داری می کنید، اظهار داشت: بله؛ مشکل مالکیت ما است که محرز شده است به جای اینکه مدرک دائم باشد ماهانه است.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال