جهانی: می‌خواهیم با ذوب گام محکمی در لیگ برداریم

وینگر ذوبی‌ها مدعی است این تیم قادر خواهد بود در فصل جدید مسیر متفاوتی را با مهدی تارتار برای کسب نتیجه و موفقیت این تیم دنبال خواهند کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلاد جهانی درباره شرایط ذوب آهن برای فصل جدید لیگ برتر گفت: شرایط خوبی داریم و بازی تدارکاتی خوبی هم روز گذشته با هوادار داشتیم که بازی سنگین و مفیدی بود. در حال حاضر هنوز به آمادگی مطلوب نرسیدیم و بدن‌هایمان ۷۰ درصد آماده است و تا شرایط ایده‌آل فاصله داریم و تا شروع مسابقات به مرور بهتر می‌شویم تا به مرز آمادگی مطلوب برسیم.

وی در مورد تعداد زیاد دیدارهای تدارکاتی ذوب آهن گفت: بازی دوستانه در شرایط تعطیلی مسابقات خیلی خوب است و این موضوع به نفع خودمان است چرا که تیم تغییرات زیادی داشته و این باعث می‌شود به مرور هماهنگ‌تر شویم و شناخت بیشتری روی هم پیدا کنیم. فکر می‌کنم ۲-۳ بازی دیگر هم در پیش داشته باشیم تا قبل از شروع فصل و بعد فصل را شروع می‌کنیم.

وینگر ذوب آهن در مورد شرایط فصل جاری این تیم توضیح داد: فصل قبل بدشانسی و یک مقدار اشتباهات داوری باعث شد از لحاظ نتیجه‌گیری نتوانیم به آن چیزی که استحقاقش را داریم برسیم و هرچه جلو رفتیم استرس روی نتایج ما تاثیرگذاشت ولی این فصل شرایط متفاوتی داریم و به امید خدا می‌خواهیم از همان اول گام محکمی برداریم تا به نتیجه دلخواه‌مان برسیم.

جهانی در ادامه گفت: لیگ امسال خیلی پرفشار و سنگین است و فاصله تیم‌ها با هم کم شده است و همین موضوع کا را سخت می‌کند ولی شرایط ذوب آهن خوب است و همه تلاش ما این است که قدم به قدم جلو برویم و نتایج خوبی بگیریم و بهترین نتایج را کسب کنیم.

وی در مورد کار زیر نظر مهدی تارتار هم گفت: من سابقه شاگردی آقای تارتار را در گسترش فولاد داشتم و ایشان از مربیان خوب فوتبال ما هستند که می‌داند از تیم‌هایش چه می‌خواهد و فکر می‌کنم فصل خوبی در پیش داشته باشیم.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران میلاد جهانی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال