جهش تماشایی برای یک گل تماشایی (عکس)

استقلال با گل تماشایی امیر ارسلان مطهری پیکان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جعفر سلمانی و امیر ارسلان مطهری که به عنوان بازیکن ذخیره و در دقیقه ۷۳ وارد میدان شدند با کمک هم یک صحنه تماشایی را در بازی به وجود آوردند. پاس رو به جلو و مورب جعفر سلمانی پشت مدافع پیکان با جهش امیر ارسلان مطهری به سمت توپ همراه شد و او با یک ضربه چکشی و به زیبایی هر چه تمامتر دروازه پیکان را باز کرد و همین گل برای برتری پیکان در این بازی کافی بود. 

امیر ارسلان مطهری که در بازی با هوادار هم زننده گل برتری استقلال بود یک بار دیگر نشان داد قدر موقعیت ها را خوب می داند و از آن دست مهاجمانی است که برای گلزنی نیاز به این ندارد همه چیز برای او ساخته و پرداخته شود و می تواند در موقعیت های سخت هم استقلال را به گل برساند. روی این گل همه چیز دقیق و به اندازه بود و گویی این صحنه به وجود آمده بود که امیر ارسلان مطهری یکی از گل های زیبای این فصل جام حذفی را به ثمر برساند. اگر پاس کمی دیر به جعفر سلمانی می رسید و سانتر او کمی شدت پیدا می کرد و یا امیر اسلان مطهری کمی دیر به سمت توپ یورش می برد این گل زیبا و تماشایی رقم نمی خورد. 

ارسال از کناره ها اگر دقیق و بی کم و کاست باشد بهترین موقعیت ها را برای گلزنی ایجاد می کند؛ حتی اگر برتری عددی با حریف باشد. استقلال خرسند از اینکه امیر ارسلان مطهری را در ترکیب دارد بدون شک با این مهاجم موقعیت طلب به بردهای بعدی هم فکر می کند.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال