جهنم نیوکمپ؛ تاریخ با یونایتد یار نیست

بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی امشب بین منچستر یونایتد و بارسلونا برگزار می‌شود که برخی رسانه‌ها شانس یونایتد را برای صعود به مرحله بعد کافی نمی‌دانند...

بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی امشب بین منچستر یونایتد و بارسلونا برگزار می‌شود که برخی رسانه‌ها شانس یونایتد را برای صعود به مرحله بعد کافی نمی‌دانند

نگاهی به آمارهای گذشته نشان می‌دهد که تیم‌های انگلیسی 13 بار در نیوکمپ شکست خورده‌اند و 9 بار دیدارها به تساوی کشیده شده است و تنها یک بار لیورپول در این ورزشگاه پیروز میدان بوده است.
به گزارش نشریه دیلی میل، با آماری که پیش از این رخ داده است شانس برای منچستر یونایتد کافی نخواهد بود و تاریخ در کنار آنها نیست.
با نگاهی به آمارهای دیگر درمی‌یابیم که رئال مادرید، بارسلونا و بایرن مونیخ تنها باشگاه هایی هستند که تعداد صعودشان از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو رقمی شده است و در این آمار هم نامی از شیاطین سرخ دیده نمی‌شود.
14 باشگاه تاکنون موفق شده اند، هر بار که در این مرحله از مسابقات حاضر بوده اند، به مرحله نیمه نهایی صعود کنند اما نام یونایتد در این لیست نیست.
از سوی دیگر منچستریونایتد و بایرن مونیخ رکورددار حذف از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستند.
حالا باید دید والورده که یونایتد را خطرناک خوانده و  از روحيه و گذشته شاگردان سولسشر و كار هايى كه قبلاً كرده اند و كار هايى كه در زمين قادر به انجام آن هستند، ترس دارد، می‌تواند امشب به مرحله نیمه نهایی صعود کند و تاریخ به کمک بلوگرانا بیاید یا خیر.