جواب برخی پرسش‌ها را در این عکس می‌توان پیدا کرد

در این عکس فاصله عجیبی بین زرینچه و استراماچونی وجود دارد، این ممکن است تصادفی باشد اما زرینچه برای حل کردن مشکلات باید دست به کار شود و فاصله ها را کم کند...

محمد سررشته داری 
دو حالت بیشتر ندارد، یا مترجم بد ترجمه کرده که این موضوع بر می گردد به شکاف و قهر بین استراماچونی و باشگاه در انتخاب مترجم که هنوز حل نشده و باید حل شود یا واقعا استراماچونی اعلام کرده که تنها یک مهاجم دارد و آن مهاجم شیخ دیاباته است. به این ترتیب او یک مهاجم خود را بالا برده و به او روحیه داده و به دو یا سه مهاجم دیگرش آمپول افسردگی زده است. 
در هر دو صورت استراماچونی مقصر است هم در مورد انتخاب مترجم و هم در مورد پایین آوردن روحیه امثال تبریزی و قائدی و حتی کنار گذاشتن روح الله باقری!
چند ساعت مانده به دیدار با مسجد سلیمان این واقعا عجیب و غریب بود و هست. همه این حرف ها در حالی رخ می دهد که خلیل زاده به عنوان رئیس هیات مدیره امروز اعلام کرد که استراماچونی اصلا درخواست بازیکن جدیدی نداده است!
اگر این ابهام ها در استقلال برطرف نشود این تیم مشکلاتی در آینده خواهد داشت شاید اینجا باشد که نقش سرپرست بیش و پیش از دیگران به چشم می آید، سرپرستی که باید مثل پورحیدری عمل کند، محکم و مدیر. 
فاصله بین استراماچونی و بازیکنان تیم و هیات مدیره توسط یک نفر پر می شود و آن کسی نیست جز جواد زرینچه، جواد زرینچه ای که به نظر می رسد حواسش زیاد به استراماچونی نیست، زرینچه ای که در این عکس هم به نظر می رسد حواسش نبوده استراماچونی را به جلو و مرکز صف بیاورد تا اینطور غریبانه سمت راست و پشت دکتر ستوده به دوربین زل نزند. 
عکس ها خیلی حرف می زنند، این عکس هم جواب سوالات ما را داد . امیدواریم با چند برد کام این تیم مردمی شیرین شود اما فعلا ماجرا همین است که می بینید، فاصله ها زیادند و پرسش ها بی پاسخ!

بیشتر بخوانید:

تناقض در صحبت های عضو هیئت مدیره استقلال و استراماچونی!

 

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی جواد زرینچه یادداشت اختصاصی محمد سررشته‌داری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال