جوادی حذف شد و احسانی به دور دوم رسید

به گزارش مدال;از باکو، پریسا جوادی تکواندوکار وزن ۶۷- کیلوگرم تیم ملی کشورمان در گام نخست ۱۰ بر ۴ نتیجه را به فریده عزیزوا از آذربایجان واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت ......

به گزارش مدال;از باکو، پریسا جوادی تکواندوکار وزن ۶۷- کیلوگرم تیم ملی کشورمان در گام نخست ۱۰ بر ۴ نتیجه را به «فریده عزیزوا» از آذربایجان واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت. این تکواندوکار آذری قهرمان سابق نوجوانان جهان ، برنز جهان، سه مدال از قهرمانی اروپا و سه مدال از رقابتهای گرندپری در کارنامه دارد.

اما در بخش مردان و در وزن ۶۸- کیلوگرم، سیدحسین احسانی در اولین دیدار «ارسلان اسدخان» از پاکستان را ۲۶ بر ۶ از پیش رو برداشت و راهی مرحله بعد شد. وی در مرحله یک چهارم نهایی برنده مبارزه عمان و ترکیه را پیش رو دارد.

تیم کشورمان امروز شش نماینده داشت که بعد از حذف جوادی، 5 تکواندوکار برای کسب مدال تلاش می کنند. سودابه پورصادفی در وزن ۴۹- کیلوگرم در نخستین مبارزه می بایست «هدی اوآلی» از مراکش را پیش رو دارد. اکرم خدابنده هم در وزن ۷۳+ کیلوگرم دور نخست استراحت خواهد داشت.

علیرضا درویش پور در وزن ۸۰- کیلوگرم، با انصراف «ماریو فریرا» از موزامبیک راهی دور دوم شد. حسین قربان زاده در وزن 87+ کیلوگرم باید با «روسلان ژاپاروف» از قزاقستان پیکار می کند.

تکواندو ایران روز گذشته توسط ناهید کیانی ومهدی اسحاقی دو نشان طلا، طیبه پارسا و فاطمه مداحی هم دو نشان برنز کسب کردند. محمد دهقانی هم از دور مسابقات حذف شد.

 

تگ ها


اخبار روز تکواندو