جواد قراب: ما بودیم که تاکتیک های خود را به پیکان دیکته می کردیم

جواد قراب درباره تساوی دو تیم استقلال و پیکان در هفته نخست رقابت های لیگ برتر گفت: معتقدم که استقلال خیلی خوب بازی کرد ......

جواد قراب درباره تساوی دو تیم استقلال و پیکان در هفته نخست رقابت های لیگ برتر گفت: معتقدم که استقلال خیلی خوب بازی کرد.

به گزارش سایت مدال، عضو هیات مدیره استقلال در ادامه گفت: باید به این جوانان استقلال اطمینان کنیم. همه بازیکنان استقلال روز گذشته زحمت کشیدند. همه بازیکنان خوب بودند. چه بازیکنان جوان و چه بازیکنان با تجربه، مقابل پیکان زحمت کشیدند. خریدهای جدید استقلال هم نشان دادند که می توانند به ما کمک زیادی کنند. امثال علی کریمی خیلی خوب کار کردند و نشان دادند که توانایی بالایی دارند و می توانند در طول فصل قابلیت های بیشتری از خود به نمایش بگذارند.

او اضافه کرد: یک نکته هم درباره بازیکنان جوان استقلال بگویم. این بچه ها نشان دادند که چقدر آینده دار هستند. مطمئنم هرکس بازی را دید، از سبک بازی آنها خوشش آمد. ما نیاز به فرصت و زمان داریم تا بتوانیم شکل تیممان را بهتر کنیم. دیروز با وجود جوان بودن استقلال و ناهماهنگی، بازهم از تیم پیکان یک سر و گردن بهتر بودیم و حریف تا دو ساعت دیگر هم نمی توانست به ما گل بزند و این ما بودیم که تاکتیک های خود را به حریف دیکته می کردیم. ما باید به استقلال مورد نظر هواداران تبدیل شویم و این جز با همدلی بدست نمی آید.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان و در پاسخ به سوالی درباره امیرحسین فتحی سرپرست جدید این باشگاه گفت: آقای فتحی سال ها در این فوتبال و ورزش ایران حضور داشته اند. ایشان فردی بسیار حرفه ای و خوش فکر هستند. آقای فتحی به محض ورود به باشگاه استقلال به شدت دنبال احقاق حق استقلال درباره مجید حسینی و دیگر بازیکنان هستند. ایشان بسیار فرد روراستی است و من به عنوان پیشکسوت باشگاه استقلال از هواداران می خواهم که از آقای فتحی حمایت کنند تا بتوانیم استقلال را به سرعت به نقطه مطلوب برسانیم.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال