جواد نکونام: ما هم یک بازیکن کرونایی داریم

سرمربی فولاد خوزستان در واکنش به اخراج گردان در نشست خبری اعلام کرد که با دروازه بان تیمش برای رفتار بچه‌گانه‌اش برخورد خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه" جواد نکونام، سرمربی فولاد در نشست خبری پس از بازی مقابل ماشین‌سازی که با پیروزی ۲ بر یک تیمش به پایان رسید اظهار کرد: به مجموعه باشگاه فولاد و هواداران که جایشان خالی است تبریک می‌گویم. واقعا روز خوبی را پشت سر گذاشتیم و بعد از یک بازی سنگین مقابل استقلال نیاز به این برد داشتیم که جایگاه فعلی‌مان را حفظ کنیم؛ درباره پایان فصل نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد ولی بازیکنان‌مان تا اینجای فصل گل کاشته‌اند. برای بازی امروز می‌دانستیم بازی سخت است و ماشین‌سازی قرار است بسته بازی کند.


نکونام در ادامه صحبت‌هایش گفت: متاسفانه در ابتدای بازی هم به گل رسیدند و شرایط سخت شد اما توانستیم به بازی برگردیم و حتی شانس زدن گل‌های بیشتر را داشتیم ولی ۱۰ دقیقه پایانی را به خاطر یک اشتباه بچه‌گانه مجبور شدیم که ۱۰ نفره بازی کنیم؛ اگر شرایط عادی بود، با خیال راحت‌تری بازی می‌کردیم.

او در پاسخ به این سوال که چرا تیمش در دو بازی متوالی گل‌‎های مشابه دریافت کرد توضیح داد: قطعا تمرین می‌کنیم تا این مشکل حل شود.

سرمربی فولاد در ادامه درباره غیبت فرزاد جعفری در دیدار مقابل استقلال و ماشین سازی توضیح داد: متاسفانه فرزاد جعفری کرونا دارد و دو بازی در لیست ما نیست؛ متاسفانه این لیگ معضل فوتبال ایران شده است.

نکونام در پایان درباره اخراج شهاب گردان بیان کرد: ۱۰۰ درصد درست بود و شهاب گردان اشتباه کرد و اصلا نباید این کار را می‌کرد. قطعا با او برخورد خواهیم کرد و باعث شد که تیم ما ۱۰ نفره شود. داور کارش را درست انجام داد ولی از این که دروازه‌بان حریف هیچ کارتی به خاطر اتلاف وقت داده نشد و این موضوع ناراحت کننده است.

تگ ها


فولاد خوزستان جواد نکونام