جوانان بدون تغییر؛ پیش به سوی جام جهانی

تمرینات تیم جوانان از امروز با حضور ۲۵ بازیکن و زیر نظر پرویز مظلومی – سرمربی اسبق استقلال در کمپ تیم های ملی آغاز می شود....

به گزارش "ورزش سه"، ۲۵ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم جوانان بازیکنانی هستند که در بازی های مقدماتی جام ملت ها جوانان را همراهی کرده بودند. البته دو سه بازیکنی هم هستند که در این بازی ها نامشان در لیست نبود اما سابقه دعوت به اردوی تیم ملی جوانان در زمان سیروس پورموسوی را دارند.

بدون شک اتخاذ این تصمیم از سوی پرویز مظلومی یک تصمیم حرفه ای است به این خاطر که تیم در زمان مربیگری سیروس پورموسوی در بازی های مقدماتی با اقتدار در برابر حریفان بازی کرد و از سویی فرصت زیادی تا شروع بازی ها باقی نمانده و در چنین شرایطی سخت است که بازیکن جدیدی به اردو دعوت و با دیگر بازیکنان هماهنگ شود.

تیم جوانان در بازی های گروهی جام ملت ها و انتخابی جام جهانی با تیم های ازبکستان – اندونزی و کامبوج همگروه است و در اولین دیدار ۲۳ مهر در برابر ازبکستان به میدان می رود. نکته جالب در شرایطی که امروز تمرینات تیم ملی جوانان زیر نظر پرویز مظلومی آغاز می شود هنوز نام این مربی از سوی فدراسیون فوتبال به عنوان سرمربی تیم جوانان اعلام نشده است. و کسی هم به طور دقیق نمی داند چه کسانی دستیار پرویز مظلومی خواهند بود. آنطور که از شواهد امر پیداست امین راستی یکی از دستیاران پرویز مظلومی خواهد بود. هم چنین محمد علی یحیوی گلرها را تمرین می دهد و قرار است نوشادی هم بدنساز تیم باشد. صحبت از حضور مربیانی چون محمد نوازی – رحمان رضایی – حسین کاظمی هم در تیم جوانان به گوش می رسد. در نهایت امروز و با استارت تمرینات چهره جدید کادر فنی تیم جوانان رونمایی می شود.

تیم جوانان در صورت صعود به مرحله نیمه نهایی جام ملت ها به جام جهانی زیر ۲۰ سال در سال ۲۰۲۱ صعود خواهد کرد. مسابقاتی که با حضور ۲۴ تیم برتر جهان در اندونزی برگزار می شود.

تگ ها


جوانان