جوانان و امید ما جور کمبود بازیکن را می کشند

مربی تیم ماشین‌سازی گفت: تیمداری در شمالغرب کشور به دلیل شرایط آب و هوایی سخت است....

به گزارش خبرنگار مدال، غلامرضا باغ‌آبادی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم برابر سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در فصل زمستان تیمداری در تبریز بسیار مشکل است و جا دارد از کارکنان باشگاه تشکر کنم که هر روز روی چمن را پوشانده و از زمین مسابقه حفظ می کند.
وی گفت: به دلیل بارش برف چند روز گذشته در سالن تمرین کردیم و امیدواریم در بازی مقابل سپاهان نتیجه خوبی را کسب کنیم.
باغ آبادی افزود: نیم فصل برای این طراحی شده که بازیکن و مربی سلیقه‌اش به هم نخورد جایش را عوض کنند، اما در فوتبال حرفه‌ای ما تتابع بوده و بازیکنی که فروشش برای باشگاه سود دارد، مجبورم تابع مقررات حرفه‌‌ای باشگاه باشیم.
وی گفت: مهاجم اول تیم را از دست دادیم و اما به دیگر بازیکنان امیدوار هستیم و در مورد همکاری خودم با آقای شیخ لاری باید بگویم من 10-12 سال با شیخ لاری سابقه بازی داشتم و برای اولین بار است با وی همکاری به صورت مربیگری داشته و ایشان از اسطوره‌های فوتبال تبریز هستند.
مربی ماشین سازی گفت: محمد مسلمی‌پور و فرید کریمی مصدوم بوده و به این بازی نخواهند رسید.
باغ آبادی تصریح کرد: به دلیل بسته بودن پنجره نقل و‌ انتقال نتوانستیم بازیکنی را جدب کنیم، اما بازیکنان تیم ماشین‌سازی با غیرت و تعصب سعی دارند این نقص تیم را جبران و باید عنوان کنم 9 بازیکن از تیم‌های پایه و امید در تیم حضور دارند و با این بازیکنان جوان و با انگیزه خیلی امیدوار هستیم به نتایج خوبی در ادامه فصل و از هواداران هم می‌خواهم تیم ماشین‌سازی را همچنان حمایت نمایند.

 

 

بیشتر بخوانید:

مربی ماشین‌سازی: در نقل و انتقالات خوب عمل نکردیم/ ویدیو

پرونده فروزان در کمیته اخلاق مانع پیوستن به پارس جم

تگ ها


باغ آبادی شیخ لاری مسلمی پور کریمی فوتبال ایران ماشین سازی ماشین سازی-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال