جوانترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا

کیلیان امباپه جوانترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا شد که توانسته در هر دو دیدار رفت و برگشت مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها گلزنی کند ......

کیلیان امباپه جوانترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا شد که توانسته در هر دو دیدار رفت و برگشت مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها گلزنی کند.

این ستاره جوان پس از صعود موناکو به نیمه نهایی لیگ قهرمانان با حذف دورتموند  با  تاکید بر اینکه موناکو باید به همین روند در ادامه رقابت ها ادامه دهد عنوان کرده این تیم از رویارویی با هیچ تیمی نمی ترسد.

امباپه که موفق شده برای نخستین بار در تاریخ لیگ قهرمانان در ۴ بازی نخست خود در مرحله حذفی گلزنی کند  به خبرنگاران گفت:

بیشتر از حضور در نیمه نهایی دیگر چه چیزی می توانستم درخواست کنم؟ شاید حضور در فینال! اگر به رسیدن به نیمه نهایی فکر نکرده بودیم، نمی توانستیم واقعا به این مرحله راه یابیم. باید به همین روند ادامه دهیم و اشتباهاتی که در این بازی مرتکب شدیم را تکرار نکنیم. فکر می کنم در بعضی دقایق خوب پاسکاری نکردیم و بیش از حد عقب نشستیم. البته مقابل تیم های بزرگ باید در بعضی دقایق دفاع کرد. در نهایت نتیجه خوبی گرفتیم.

وی افزود:نمی دانم در مرحله بعد به چه تیمی می خوریم اما در نیمه نهایی ها همیشه تیم های بزرگی حضور دارند. ما از هیچ تیمی نمی ترسیم. ما فصل فوق العاده ای را پشت سر می گذاریم. ما دوستانی هستیم که از بازی در کنار هم لذت می بریم. امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

امباپه خاطرنشان ساخت:اجازه نمی دهیم فشار بازی ها روی ما اثر بگذارد و می خواهیم به ارائه بازی هجومی ادامه دهیم. لیگ قهرمانان خیلی دشوار است و ما باید همیشه با تمرکز بالا بازی کنیم. من همیشه سعی می کنم کاری که بلد هستم را انجام دهم. گل دومم به دورتموند در بازی رفت بهترین گلم در لیگ قهرمانان بوده است.

تگ ها


اخبار روز موناکو UEFA Champions League فوتبال