جواهری: به هیچ وجه به قلعه‌نویی اجازه جدایی نمی‌دهیم

صحبت از حضور امیر قلعه نویی در استقلال است؛ دست کم یکی از گزینه های مربیگری استقلال بشمار می رود اما باشگاه گل گهر به طور جدی مخالف این حضور است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، محمد جواهری – مدیر عامل باشگاه گل گهر که بدون شک اخبار را در رسانه ها دنبال می کند درباره حضور احتمالی امیر قلعه نویی در استقلال می گوید: امیر قلعه نویی همیشه نشان داده به قرارداد خود پایبند است و دیدید زمانی که در سپاهان حضور داشت و از سوی تیم ملی دعوت به کار شد سپاهان را ترک نکرد و به طور حتم الان هم اینطور است. او به طور رسمی با گل گهر قرارداد بسته و ما به هیچ وجه به او اجازه جدایی نمی دهیم. 

مدیر عامل باشگاه گل گهر به صحبت های خود ادامه می دهد و می گوید: ما با بهترین مربی و بهترین مدیر فوتبال ایران قرارداد بستیم. حضور امیر قلعه نویی در گل گهر موجب شده تا این فصل بدون دغدغه و با جدیت تمرینات آماده سازی خودرا شروع کنیم و به دنبال دست یابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت هستیم و برنامه امان این است دست کم سه فصل این مربی را در اختیار داشته باشیم. 

جواهری در خصوص برنامه های آتی باشگاه گل گهر هم این چنین توضیح داد: بعد از انجام دو بازی تدارکاتی دیگر راهی سیرجان می شویم تا در شهر و با حضور تماشاگران تمرینات خود را دنبال کنیم. همه برنامه های از پیش تعیین شده به خوبی پیش می رود و تیم برای فصل جدید مسابقات آماده می شود و طرفداران تیم هم گل گهر جدید را پیش از شروع فصل خواهند دید. 

او در ادامه گفت : باشگاه گل گهر این فصل بدور از هیاهوی فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی را در اختیار گرفته است و فکر می کنم شرایط تیم ما شرایط خوبی است به این دلیل که هم بازیکن جوان و هم بازیکن باتجربه در ترکیب تیم حضور دارند و تیم از نظر انگیزشی هم ایده آل است و به نظرم مردم سیرجان را خوشحال خواهد کرد.

حرف پایانی مدیر گل‌ گهر هم این است: به هرحال انتظار از امیر قلعه نویی در هر جایی که حضور داشته این بوده که موفق باشد و ما هم به همین دلیل او را انتخاب کردیم و من نمی توانم خوش بینی خود را نسبت به این تیم پنهان کنم و به طور حتم شرایط بهتری را به نسبت فصل گذشته تجربه خواهیم کرد.

تگ ها


محمد جواهری گل گهرسیرجان امیر قلعه نویی