جورجینیو: نبردن توپ طلا برایم هیچ اهمیتی ندارد

جورجینیو، ستاره چلسی، می‌گوید انتخاب نشدن به عنوان برنده توپ طلای 2021 برایش مهم نبوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جورجینیو عملکرد بسیار درخشانی در ترکیب چلسی و تیم ملی ایتالیا در سال 2021 داشت و به این دو تیم در فتح جام‌ها کمک کرد.

بسیاری باور دارند که این هافبک توانمند یکی از دلایل اصلی قهرمانی چلسی در لیگ قهرمانان فصل گذشته و همچنین قهرمانی تیم ملی ایتالیا در رقابت‌های یورو 2020 بوده است.

همین موضوع باعث شد تا نام او به عنوان یکی از مدعیان اصلی کسب توپ طلا مطرح شود، اتفاقی که در نهایت رخ نداد و این جایزه ارزشمند برای هفتمین بار به لیونل مسی اهدا شد.

چلسی امروز باید در فینال جام جهانی باشگاه‌ها به مصاف پالمیراس برود و این بازیکن خاطره شخصی از این باشگاه دارد.

 

جورجینیو در این باره گفت:« من هرگز به صورت حرفه‌ای در برزیل بازی نکردم اما سعی کردم وقتی 12 ساله بودم به پالمیراس ملحق شوم اما آنها من را نپذیرفتند. این تنها خاطره من از پالمیراس است و بسیار عجیب است که 18 سال بعد در یک فینال باید برابر آنها قرار بگیرم. فکر می‌کنم این تصادفی دیوانه‌وار است اما فوتبال همین است.»

این هافبک تیم ملی ایتالیا با اشاره به اصالت برزیلی خودش اضافه کرد:« گاهی همه چیز با دلیل و منطق مشخصی است که رخ می‌دهد، بنابراین این موضوع هم احتمالا از همین دست است. من با هم تیمی‌هایم حرف زدم و سعی کردم به آنها توضیح بدهم که فتح  یک جام تا چه حد برای برزیلی‌ها اهمیت دارد.»

او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا چلسی مدعی اصلی قهرمانی و پیروزی در این بازی است اظهار داشت:« این بدون شک انگیزه بسیار بزرگی برای ماست و ما تمام تلاش‌مان را به کار خواهیم گرفت تا در این جام قهرمان شویم.»

جورجینیو در نهایت با اشاره به نبردن جایزه توپ طلا گفت:« این موضوع واقعا برایم اهمیتی ندارد که برنده این جایزه نشده‌ام. من بازیکنان بسیار خوبی را پیش از خودم دیدم که سال‌های عالی در فوتبال داشتند و برنده نشده‌اند. تمام تمرکز من در حال حاضر روی پیروزی در فینال برابر پالمیراس است.

تگ ها


فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال