جورجینیو: پنالتی زدن؟ لطفا بی‌خیال من شوید

جورجینیو، ستاره ایتالیایی چلسی علاقه ای به صحبت کردن در مورد جزئیات پنالتی زدن خود ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، تنها چند هفته پیش جورجینیو در لباس تیم ملی ایتالیا به دلیل از دست دادن دو ضربه پنالتی مهم مقابل سوئیس در مقدماتی جام جهانی به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. این هافبک ۲۹ ساله در هر دو بازی آتزوری مقابل سوئیس یک ضربه پنالتی از دست داد تا ایتالیا در گروه مقدماتی خود دوم شود و حالا آنها باید از مسیر پلی آف برای رسیدن به جام جهانی قطر ۲۰۲۲ تلاش کنند.

اما اوضاع در لیگ برتر متفاوت است و جورجینیو در هفته های اخیر یک پنالتی مقابل منچستریونایتد و دو تا در دیدار دیروز برابر لیدز را تبدیل به گل کرده است. جورجینیو تمایلی به صحبت کردن در مورد این قراز و نشیب های اخیر نشان نداده و از رسانه ها خواست کاری به کار او نداشته باشند.

جورجینیو با لبخند گفت: "من نمی توانم به این سوال در مورد جزئیات پنالتی زدن خود پاسخ دهم. تلاش می کنم ذهن خود را آرام کنم و نمی توانم در این رابطه به شما بگویم، پس لطفا من را در مورد پنالتی ها تنها گذاشته و بی‌خیال من شوید.

کورس قهرمانی در لیگ برتر بین چلسی، لیورپول و منچسترسیتی؟ من خوشحالم، این عشق و علاقه به فوتبال وده و به همین دلیل است که ما این ورزش را دوست داریم. این رقابت فوق العاده شگفت انگیز است. هر کسی که فوتبال را دوست دارد از این رقابت لذت می برد و این مهم است."

تگ ها


جورجینیو چلسی