جوردی کرویف: بارسا با جذب ستاره‌ها دنبال تغییر نسل است

......


 ...

 

پسر مرد افسانه‌ای فوتبال هلند گفت: بهتر است به زمانی‌که بارسلونا مسی را ندارد فکر نکنیم.

به گزارش خبرنگار مدال، جوردی کرویف در مصاحبه با اسپورت پاسخگوی سوالات مختلف بود.

عملکرد بارسلونا

در زمانی که رئال زمان دشواری را سپری می‌کند، بارسلونا احساس خوب بیشتری تزریق می‌کند. بارسلونا با جذب ستاره‌ها به دنبال تغییر نسل است و نیاز به زمان جهت وفق یافتنشان است. جوانترها می‌توانند دچار اشتباه شوند اما باتجربه‌ها باید بدون اشتباه باشند.
 
بارسا بدون مسی

بهتر است هنوز در مورد آن فکر نکنیم چون مسی خوب است و دارد به خوبی بازی می‌کند. اتفاقی که برای رئال افتاده می‌تواند هشداری برای بارسلونا باشد. رئال هنوز هم بازیکنان بزرگی دارد اما در فوتبال نیاز به بازیکنانی دارید که حتی در زمان عقب بودن با نتیجه 2-0 به پیروزی ایمان داشته باشد.
 
دی یانگ و دی لیخت

هلند و بارسلونا به روش خاصی با هم در ارتباط هستند. شباهت‌های زیادی وجود دارد. البته بارسلونا برخی بازیکنان جوان را از آکادمی به تیم اضافه کرده که باعث افزایش اعتماد به نفس در لاماسیا شده است. بارسلونا روش خاصی برای بازی کردن دارد و همه بازیکنان نمی‌توانند در آن بازی کنند اما این دو برای بارسلونا باارزش هستند. بارسلونا باید تصمیم بگیرد که اگر به این دو نیاز دارند یا که نه. فرنکی و ماتیاس DNA بارسلونا را دارند. بحث دیگر مسئله اقتصادی است. این دو از بهترین استعدادهای هلند هستند.
 
جمله مسی درباره عدم اعتماد بارسا به لاماسیا

باید چند نکته را درنظر داشت. بارسلونا باید همیشه برنده شود و نمی‌توان یک‌سال را برای این کار سوزاند. از سوی دیگر آکادمی‌ها هم در بازی‌های زمانی دارای نسل‌های بهتر و ضعیف‌تر هستند و پس از آن بازیکنان باید از تیم دوم به تیم اصلی برسند و از سوی دیگر باید از خروج استعدادها جلوگیری کرد تا بچه‌ها ببینند که رویای رسیدن به تیم اصلی ممکن است. از طرفی تیم‌های متمولی نیز حضور دارند.
 
آلنا و ریکی

بازی‌های کمی از آن‌ها بابت اختلاف ساعت اروپا با چین دیده‌ام چون بازی‌ها ساعت 4 صبح برگزار می‌شود.