جونینیو: لیون توانایی حذف بارسلونا را دارد

جونینیو حسرت میخورد که چرا لیون قبلا به خودش باور نداشت. به گزارش مدال، جونینیو، اسطوره برزیلی ال ......

جونینیو حسرت می‌خورد که چرا لیون قبلا به خودش باور نداشت.

به گزارش مدال، جونینیو، اسطوره برزیلی المپیک لیون می‌گوید این تیم قادر است بارسلونا را حذف کند.

به حکم قرعه کشی، لیون پس از قریب به یک دهه بار دیگر به مصاف بارسلونا می‌رود. دو تیمی که تاکنون 6 بار در رقابت‌های اروپایی به مصاف هم رفته‌اند و البته لیون هنوز طعم پیروزی را مقابل غول کاتالانی نچشیده است. آخرین بار فصل 2008/09 بود که تیم گواردیولا در همین مرحله به مصاف لیون رفت و با تساوی 1-1 در بازی رفت و برد 5-2 در نیوکمپ، مجموعا با حساب 6-3 راهی مرحله یک چهارم شد و نهایتا جام را هم بالای سر برد. در آن تیم لیون جونینیو هم حضور داشت.

به گزارش موندو دپورتیوو، اسطوره برزیلی لیون می‌گوید:

این تیم لیون توانایی لازم برای رقابت کردن با بارسا و حذف آنها را دارد. بارسا هنوز هم بارسا است. تیمی که برای بقیه حکم یک الگو را دارد. تیمی با امثال دمبله، راکیتیچ، لوییس سوارز، کوتینیو، مسی و ... که همگی از یک سیاره دیگر آمده‌اند. البته این تیم حالا کمی جوان‌تر است. بارسا به نحوی بازی می‌کند که به شما فضا هم می‌دهد. لیون باید با نهایت تمرکز بازی کند. اگر بتوانیم در بازی رفت گلی نخوریم، شانس بسیار زیادی برای صعود خواهیم داشت. 

زمانی که من در لیون بودم، بارها با بارسا رو به رو شدم. تنها حسرتم از آن زمان این است که هرگز فکر نمی‌کردیم می‌توانیم بارسا را شکست بدهیم. اگر قرار باشد خودتان را از پیش بازنده بدانید و برای تبریک گفتن پیروزی به حریف وارد زمین شوید، اصلا فوتبال بازی کردن دیگر معنا ندارد.

تگ ها


UEFA Champions League فوتبال